4 Farklı Elbiseyle 4 Farklı Bayram Kombini

4 Farklı Elbiseyle 4 Farklı Bayram Kombini

Niqozza Desenli Elbise (Betül Gedik) - Touche Çizgili Elbise (Demet Erdenci)

Ramazan ayının neredeyse yarısına geldik, bununla beraber yavaş yavaş bayram alışverişi telaşı da başladı. Hepimizin özlemle karşılayacağı bayrama geçiş yapmadan önce kombinlere ufak dokunuşlar yapmak şart oldu. Hiç derde tasaya girmeden en hızlı ve pratik ipuçlarıyla bayrama adapte olmanız mümkün.

Daha farklı bayramlık elbise önerileri için “Bayramlık Elbiselerle Eski Bayram Sevinçlerini Bu Güne Taşıyoruz“, eğer etek kombinleri düşünüyorsanız “En Güzel Eteklerle Ramazan Bayramı Kombinleri” yazılarımıza da mutlaka bakın. Bayram şıklığını, henüz gelmeden şimdiden üzerinizde hayal edin.

Modamerve Saten Elbise - Nuum Design Elbise

Modamerve Elbise
Nuum Design Elbise

Bayramın naif ruhuyla uyum yakalayan şık detaylara sahip yalın tasarımlar, tesettürlü kadınının tüm zarafetine eşlik ediyor. Saten dokuları ve renkleriyle tüm ilgiyi üzerine çeken zarif formlu elbiseler, siluetlerde göz kamaştırıcı bir etki bırakıyor. Gelin bu etkiyle tek parçada bayram kombinlerini şaha kaldıracak elbise önerilerimize hemen göz atın.

İşlemeli Elbise ile Tesettür Bayram Kombini

Mango Elbise
Aker Şal
Mango Sandalet
Mango Çanta
Mango Yüzük
Mango Bilezik

Elegan Bayram Stili

Bayram kombinlerine en yakışan görünümlerden biri, beyaz elbiseleri nude tonlarla buluşturan elegan stiller oluyor. Şıklık ve zarafeti buluştururken ikonik duruşlar da sunan bu birlikteliği bayramda mutlaka deneyin. Etek ucu gold renkte işlemeli doğal dokulu beyaz elbiseyi nude vinil topuklu bir sandalet ve sarı şal ile kombinleyin. Zincir saplı çantalar ve gold ışıltılı aksesuarlarla bütünleyin.

Desenli Elbise ile Tesettür Bayram Kombini

Mango Elbise
Mango Ayakkabı
Mango Çanta
H&M Şal

Siyah-Beyaz Tutkusu

Siyah giyinmek pek çok kadın için vazgeçilmez bir yaşam biçimi; düğünde, bayramda yaşamının her anında bu renk kombinlerinde mutlaka yer alıyor. Her ne kadar koyu bir renk olsa da siyahı, bayrama taşımanın en güzel yolu içinde açık tonlarda desenler olan tasarımlarla hem kolaylaşıyor hem de daha güzelleşiyor. Beyaz yaprak desenli elbise ile siyah tutkunuzu doyasıya yaşarken, bayram ruhuna en uygun kombini yine aynı renk şal ve vinil stilettolar ile yakalayın. Zincir saplı beyaz çantayla da desenlere atıfta bulunun.

Kolsuz Elbise ile Tesettür Bayram Kombini

Mango Elbise
Mango Bluz
DeFacto Şal
Mango Ayakkabı
Mango Çanta
Mango Bileklik

Bayramda Feminen Stil

Sezon trendleri, bu bayram spor ve salaş giyimi geride bırakarak tam bir ‘hanımefendi’ olduğumuzu hatırlatan tasarımlara yönelmemiz gerektiğini fısıldıyor. Lila dökümlü elbise ile içinden giyeceğiniz boyundan bağlamalı bluz ikilisini gümüş renk aksesuarlarla tamamlayın. Bu feminen bayram kombininde beyaz şal ve çanta kullanarak renk dengesini sağlayın.

Saten Elbise ile Tesettür Bayram Kombini

Mango Elbise
Mango Gömlek
DeFacto Şal
Mango Ayakkabı
Mango Çanta
Mango Küpe

Sarının Sıcaklığı

Saten ve pamuklu kumaşlarda bambaşka stillere dönüşen sıcak sarılar, cesur olduğu kadar iyimser tavırlarıyla bayram kobinlerine enerji veriyor. Mesela, Mango koleksiyonunda bulabileceğiniz hardal sarısı kolsuz elbiseyi, beyaz renklerde pamuklu gömlek ve şalla tamamlayın. Leopar desen topuklu ayakkabı ve taşlı küpelerle yine feminen stilinizi konuştururken siyah süet dokulu çantayla kombine son dokunuşu yapın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir