2024’ün Moda Rengi Peach Fuzz (Şeftali Tüyü) ile Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

2024’ün Moda Rengi Peach Fuzz (Şeftali Tüyü) ile Tesettür Kombin Nasıl Yapılır?

2024 Kaban Modelleri

Her yıl sabırsızlıkla beklenen modadan güzelliğe, dekorasyondan sanata kadar birçok sektörü etkileyen Pantone yılın moda renk açıklaması nihayet geldi. Pantone Color Institute tarafından belirlenen 2024 yılının rengi Peach Fuzz oldu.

Pantone Color Institute tarafından açıklanan Peach Fuzz, her şeyi kucaklayan, ruhu, zihni, vücudu ve kalbi zenginleştiren kadifemsi nazik bir şeftali rengi olarak karşımıza çıkıyor. Kelime anlamı şeftali tüyü olan Peach Fuzz rengi, sıcak ve rahat bir renk olarak taze bir yaklaşım sunuyor.

2024 Kaban Modelleri

Peach Fuzz Rengi Kombinlere Nasıl Yansıyacak?

Bu rengin, insan tenine yakın olan bir ton olması kullanıcıların doğal çevreleriyle bağlarını güçlendirmelerini sağlıyor. Ancak bu özellik kombinlere uyarlamada biraz zorlanabiliriz.

2024 ile birlikte çok daha fazla karşılaşacağımız bu ton dünya çapında gündelik gardıroplara taşınacak.

2024 Yılı Moda Rengi ile Kombin

Peach Fuzz Rengi Hangi Tonlarla Uyumludur?

Ferahlığı ve tazeliği ile hem doğal hem dikkat çeken Peach Fuzz (şeftali tüyü) rengi özellikle ton sür ton olarak kullanıldığında görenleri hayran bırakacak güzellikte olacağının altını çizmek isteriz. Bunun dışında bej, kum rengi, krema tonları, hardal sarı tonları, pudra ve bronz tonları ile oldukça uyumlu olabiliyor.

Şeftali Tüyü Rengi Kombin

Şeftali Tüyü Rengi Kombin

Yumuşak şeftali ve somon tonları, 2024 İlkbahar/ Yaz defilelerinde birçok moda evlerinin de odak noktasındaydı. Gençlik ve zamansızlık arasında bir köprü kuran bu ton, sofistike duruşu ve enerjisiyle gardırobunuzun favorileri arasına girmeye aday. 2024 yılını beklemeden stilinize şeftali tonlarını eklemeniz için bir araya getirdiğimiz ürünlere göz atın.

2024 Yılının Moda Rengi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir