2021’in Moda Rengi Sarının En Çok Sonbahara Yakıştığını İspat Eden 5 Kombin

2021’in Moda Rengi Sarının En Çok Sonbahara Yakıştığını İspat Eden 5 Kombin

Qooq Store Sarı Gömlek Bej Pantolon-Yelek(Hülya Aslan)

Pastel sarı, gündüz sarısı, tereyağı sarısı, limon sarısı, altın sarısı ya da hardal2021 sonbaharında sarının en açıktan koyuya bütün tonları trend! Değişen mevsime ayak uyduran stiller için de harika bir tercih olan baş rolümüz, enerjiyi asla düşürmeden tesettür kombinleri yeniden ayağa kaldırıyor. Ve işte tüm bu sebeplerden dolayı sarının sonbahar için harika bir seçenek olduğunu kanıtlayacak 5 kombin!

Joseph Safran Sarı Takım ve Kaşmir Manto

Camel ve Sarının Muhteşem Uyumu

Sarı ve camel renklerinin tartışılmaz uyumu, bu sonbahar sokak stillerini ele geçiriyor. Giymeyi düşündüğünüz ne varsa bu tonları karıştırmak stilinize harika bir derinlik katacak. Camel bol pantolon ceketli bir takımı, sarı kazakla eşleştirirken geriye kalan tüm parçaları yine bu tonlardan seçmeyi unutmayın. Ya da Hülya Aslan’ın yaptığı gibi daha nötr tonlarındaki pantolon – yelekleri, sarı bir gömlekle tamamlayın.

Oscar de la Renta Sarı Pliseli Elbise ve Ekose Ceket - Saks Ekose Takım ve Sarı Manto (Blair Eadie)

Ekose Desenle Sarının Aşkı

2021 sonbaharında sokak stillerine şöyle bir göz attığınızda, ekose desenlerin sarıyla olan aşkına şahit olabilirsiniz. Özellikle mevsimde trend gücünü yükselten pileli etekleri öncelikle dolaplara eklemek gerek. Bunun içinse birkaç alternatif var. İster ekoseli eteği sarı bir kazakla kombinleyin isterseniz de düz pileli eteğinizi ekoseli ceketlerle eşleştirin.

Mango Sarı Kazak - Melike Enis Sarı Tüvit Ceket

Mango Kazak
Mango Jean
Melike Enis Ceket

Bol Bir Jean Bir Sarı Kazak Yeter

Sonbaharın enerji yükselten ikonik kombini için iki basit parçaya ihtiyacınız var. Biri sezonun favorisi bol jean‘ler diğeri de uzun sarı kazaklar. Birlikte harika eşleşme yakalayan günlük hayatın basic parçaları, en kolay şekilde stil kurtarıyor. Sarı kazaklar yerine yine sezonun tüvit ceketlerini kullanabilirsiniz, yeter ki dokulu ve sıcacık olsun.

Qooq Hardal Trençkot (Hülya Aslan) - Esra Keküllüoğlu Kiremit Etek

Qooq Hardal Trenç
Esra Keküllüoğlu Etek
Mango Kahve Bot

Kızıl Kiremitler ve Hardal Trençkotlar

Sarı tonlarıyla sonbaharın tüm renklerini ve parçalarını buluşturmak gerek. Onlardan biri de kızıl kiremitler ve trençkotlar. Mesela kiremit rengi bol bir eteği yine benzer tonlarda kazakla kombinleyin. Üzerinize bir de hardal tonlarındaki trençkotunuzu alın. Süet çizmeler ve deri çantalarda da toprak tonlarını kullanmayı unutmayın. Bu kombinde sıkıştığınız noktada siyah kurtarıcı olacak.

Prada Sarı Manto

Sarı, Yeşil ve Siyah Bir Arada

Sonbaharın favori rengi sarıyla kontrast bir renk uyumu yakalamak için geriye yeşil ve siyahı dahil etmek kalıyor. Yeşil triko elbisenizi siyah süet çizme ve deri çantayla eşleştirirken omuzlarınıza bir de sarı oversize kaşe kaban ekleyin. Kontrast uyumu yakalarken farklı dokular kullanmaya özen gösterin. Ayrıca kontrast uyumu yaparken siyahları ana parçalar yerine daha küçük parçalarda kullanın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir