2020’nin “De’Mim” Trendine Hazır mısınız?

2020’nin “De’Mim” Trendine Hazır mısınız?

Demim-Muhafazakar-Jean-Modelleri-1

Yüzyıllar önce kullanılmaya başlayan ve bugün popüleritesinden hiç taviz vermeyen zamansız kumaş türü denim, dayanıklı ve kullanışlı olma özelliğine sahip, %100 pamuk ipliğinden üretilmesiyle giyim koleksiyonlarının en gözdelerinden biri.

Sokağın resmi üniforması denim, 2020 yılında De’Mim farkıyla şimdi çok daha moda!

Denim parçaların konfor alanı geniş imajı 2020 yılında farklı şekillere bürünüyor. Ancak bu özgün yorumları doğru seçilmiş parçalarla bir araya getirdiğinizde kombinlere uyarlamak aslında hiç de zor değil. Denim kumaşının verdiği her duyguyu yeni bir dille anlatan De’Mim, istediğini özgün bir biçimde giyebilen kadınlara sesleniyor. İşte De’Mim koleksiyonundan 4 parçayla 4 farklı stil önerisi.

Demim-Muhafazakar-Jean-Modelleri-2

2020 Yılında Denim Giymenin 4 Yolu

Tek kişilik dev kadro rolünü üstlenen mevsimsiz denim parçaların dolaplarınızın sık kullanılanları arasında yerini alması yakındır. Bildiğiniz tüm mevsimlik parçalar kendi sıralarını bekleyedursun, siz hareket alanı geniş denim parçalarla deneme sürüşüne acilen çıkın!

Denim-Trucker-Ceket

1. Denim Trucker Ceket: Bej, açık mavi ya da antrasit… Trucker ceketler yeni sezonda içinden geldiği gibi… Moduna göre renk alan trucker ceketlerin yoğun temposuna yetişmek çok zor! Ama şimdi kombinlere binbir karaktere bürünen denim ceketleri dahil etmenin tam zamanı.

Denim-Takımlar

2. İkili İttifak: Geniş hacimli etek, pantolon ve yakalı denim gömlekle kurulan orantı, denim parçalarla oluşturulabilecek en modern görünümler arasında. Denim üzeri denim trendinin en rafine şekli olan bu ikili başka hiçbir yardımcı oyuncuya ihtiyaç duymadan gücünü gösteriyor.

Vintage-Yıkama-Denim
3. Vintage Yıkama Denim: Gelenekçi yapısını 70’lerden alan vintage yıkama tasarımlar, yeni sezonda denim alışverişi yapacaksanız radarınıza girmesi muhtemel parçalar arasında.

Cool-Denimler

4. Şık mı? Cool mu?: Denim’izinizi nasıl alırdınız? Söz konusu De’Mim ise denim konusunda yapabilecekleri sınırsız. Koleksiyonun en güncel ikilemi cool mu, şık mı? Konforu elden bırakmayan sportif ayakkabılarla dinamik bir stil oluşturmayı elden bırakmayanlar, bu konuda seçimini denimin yüksek konfor alanından destek alan parçalardan yana yapıyor. Sezonun favorisi denimi şık ve zarif babetlerle kullanmayı tercih edenler, cool obsesyonu askıya alıyor. Denimin karanlık bölgesinden yani farklı renklerinden seslenen uzun etekler, zarif ve şık görünümün de sahibi oluyor.

Demim-2020-Koleksiyonu

Dört farklı yolun yanı sıra De’Mim koleksiyonundaki geniş renk, kumaş ve tasarıma sahip parçalar tesettürlü kadının gardrobundaki klasik ve modern denim boşluğu dolduruyor.

Eğer sizde muhafazakar jean markası De-Mim’le tanışmak, benzersiz kalitedeki ürünlerine ulaşılabilir fiyatlarla sahip olmak istiyorsanız, alışveriş sitemizden tüm modelleri inceleyebilirsiniz.

Alışverişe hemen başlamak için “De-Mim” sayfamıza tıklayın. Üstelik şimdi 150TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerde “Kargo Bedava”…

Dilerseniz De-Mim’in Instagram hesabı olan @demim_official adresinden markayı takibe alabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir