2017’nin Trend Renklerinden Primrose Yellow (Sarı Çuha Rengi) ile 4 Farklı Kombin

2017’nin Trend Renklerinden Primrose Yellow (Sarı Çuha Rengi) ile 4 Farklı Kombin

Sarı Tesettür Giyim Modelleri 2017

  • Elbise: Valentino
  • Tulum: Hermes:

2017 İlkbahar – Yaz koleksiyonları, sarının ısısı ve canlılığıyla parıldıyor. “Primrose Yellow” yani “Sarı Çuha Çiçeği” tonu, neşeli günlere davet ederek coşkuya göz kırpıyor. Bu enerji saçan sarı gölge tonuyla, günün her anında güçlü stiller oluşturacağınız günlere götürüyoruz.

İşte 2017’nin trend renklerinden “primrose yellow” – “sarı çuha çiçeği” ile 4 farklı tesettür kombin.

Sarı Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Elbise: CO

Sarı Çuha Çiçeği Elbise & Fındık Kahve Trençkot

Sarı çuha çiçeği renginin soft tonu, natürel bir tavrı simgeliyor. Bu doğallığı bozmamak adına yine soft renklerle bir araya getirmelisiniz. Böylece elegan bir stil için ilk şartı benimsemiş olursunuz. Bu tavrı en iyi yansıtan ton ise fındık kahvesi tonu. Sarının ve fındık kahvesinin sıcaklığı, güneşli günlere sakinlikle beraber neşe katacak.

Sarı çuha çiçeği tonuyla tasarlanan uçuş uçuş maksi boy bir elbise tercihinizle, fındık kahvesi tonuyla maksi boy bir trençkotu kombinleyin. Yine nude ya da kahveye yakın tonlarda bir ayakkabı tercih eden. Elbisenizdeki sarı, kombininizdeki canlılığı tek başına sürdürsün. Eşarp seçiminizi ise floral ancak minimal desenlerdeki bir tasarımdan yana kullanabilir, kahve tonlarındaki tek renk bir şalla yalın silüetinizi bozmadan devam ettirebilirsiniz.

Sarı Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Etek: Zara

Pileli Kloş Etek & Salaş Triko

Sezonun bu trend rengini kombinlere yansıtmak için muhakkak bu renkteki bir üst giyim parçasını dolaplara eklemelisiniz. Düz salaş trikolar, fırfırla bluzlar, uçuş uçuş şifon gömlekler, big size sarı ceketler… Sezonun en sevilesi – beyaza yakın nude tonlarda – pileli kloş eteklerle buluşturacağınız saru çuha renkli salaş trikolar, günlük hayatın cool kombini için gerekli olan iki şart.

Sarı Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Bluz: CO

Sarı Çuha Rengiyle Pudra Pembesi

Bahar sezonunda neşeyle beraber romantik tavrın sevgisine de kapılacaksınız. Bu romantikliği en iyi yansıtacak renkler ise sarı çuha rengiyle pudra pembesi olacak. Bu ikilinin bir aradaki romantik ve şirin halleri, kombinlere yansıtırken mutluluğu arttıracak. Açık pembe tonlarında desenli, fırfırlı, çiçek baskılı uçuş uçuş eteklerle sarı bluzları kombinleyin.

Sarı Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Elbise: Etro

Sarı Çuha Renginin Desenlerdeki Gücü

Sarı çuha rengi tek başına olduğugibi çokça desenler arasında kendini gösteriyor. Geometrik baskılar bloklu desenlere sarı çuha kendini sergilerken en çok da çiçek baskılarıyla gücünü ortaya koyuyor. Tropikal bir ruhla baharı ısıtacak sarı gölgeli desenli tasarımları kombinlere katın.

Sarı Tesettür Giyim Modelleri 2017

Dinamik bir görüntüyü yakalayın. Sarı çuha ya da soft renklerdeki eteğinizle, içinde sarı gölgeleri olan floral desenli uçuş uçuş bir şifon gömleği kombinleyin. Ayakkabı, çanta ve başörtünüzde desene yer vermeden minimal formları tercih edin. Natürelliği yansıtırken floral desenin dinamizmi sarının enerjisi stilinizi tek başına güçlendirmeye yetecek.

Sarı Tesettür Giyim Modelleri 2017

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir