2017’nin Trend Renklerinden Lapis Blue Nasıl Kombinlenir?

2017’nin Trend Renklerinden Lapis Blue Nasıl Kombinlenir?

Lapis Blue Hijab Fashion

İlkbaharda canlılık ve tazeliği motto edinen Pantone, doğayı çevreleyen tonları seçiyor. Top 10 listesinde yenilenmiş bir hayal gücünü işlenirken, nefes kesici tertemiz bir hava koleksiyonlara eşlik ediyor.

Trend listesinde başı çeken renklerden ‘lapis blue‘ yani ‘lacivert taş‘, güçlü ve kendine güvenen kadının rengi! Bir yandan gizemli bir yandan oldukça iddialı, hepsiyle beraber minimal görkemin başrolü… İşte ilhamınız olacak, stil güncellemenizi üst mertebeye taşıyacak lacivert taşı ile 3 farklı kombin önerisi.

Lapis Blue Hijab Fashion

Modernizme derin bir dokunuş yapan “lapis blue” havasıyla cesur silüetlere imkan tanıyor. Günlük hayatın bir parçası olacak bu gizemli ve canlı renk, sönük olmanın aksine hipnoz edasıyla büyüleyecek. Her parçada kusursuz tavra hakim “lacivet taşı” tonuyla kombinleriniz mükemmeliyetçilik kazanacak.

Lapis Blue - Mavi Tesettür Kombinler

Lapis Blu Hangi Renkle Uyumludur?

2017 İlkbahar trendi olan bu rengin natürelliğini kaybetmeden minimal bir tavra bürünmek için beyaz, ekru gibi parlaklığı arttıracak tercihler yapın. Bu ikilinin bir aradaki tavrı sokak stilinden iş hayatına günün her anına uyum sağlayacak. Oldukça yalın, oldukça minimal ve oldukça sade bir tavır takınarak zarafeti zirveye çıkaracaksınız.

Lapis Blue - Mavi Tesettür Kombinler

Lapis Blue Elbise: Missmira – Satın Al

Üçüncü bir renk alternatifi kullanmak istiyorsanız siyahı dahil etmeniz mümkün. Siyah ve beyazın eriyeceği kombinde, lacivet göz alıcılığıyla adeta büyüleyecek. Bu minimal tavra vurgu yapmak için öncelikle tam olarak bu renge sahip bir etek edinin. Kloş ve pileli eteklerin hakimiyet süreceği ilkbahar aylarında, laciverte yer açın. Üzerinize soğuk ilkbahar için soğuk trikoları kombinleyin. Sokak stili için beyaz sneakerlar, özel davetler için zarif stilettolar imdada koşacak.

Lapis Blue - Mavi Tesettür Kombinler

Elbiselerde Mavi Etkisinde

Lacivert taşı tonu dış giyime hakimiyet kuruyor. Big size tavrın asla trend olmaktan çıkmadığı 2017 sezonunda bu salaşlığa, lacivert taşının tonuyla şıklık eşlik ediyor. Gizemli bir tavrın sahibi olmak için siyah ya da kırmızıyla kontrast bir uyum yakalarken karakteristik bir silüeti sergilemek mümkün. Gündüzden geceye kolaylıkla geçiş yapabileceğiniz bu kombinle taze bir bahara adım atabilirsiniz.

Lapis Blue - Mavi Tesettür Kombinler

Davetlerin de Gözdesi!

Lacivert taşı, doğal tavrına aykırı düşmüyor. Işıltısını gece kıyafetlerine de yansıtıyor. Payet, kürk gibi ışıltı kumaşlarda göz kamaştıran lapis blue, özel davetlere görkemli şıklık katıyor. Gecenin ağırlığına aykırı düşmeden siyahla buluşan bu ışıltı, dore ve silverın göz alıcığıyla da bambaşka bir ışıltı kazanıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir