2017’nin Favori Aksesuarları

2017’nin Favori Aksesuarları

2017'nin Favori Aksesuarları

Minimalizm rüzgarına kapılan yüksek moda artık sesini aksesuarlarla duyuruyor. Konuşan kolyeler, göz alıcı mücevherler, üç boyutlu çiçekler, kemerler ve biri az gelen çantalar… Az ve öz stillerin görkemli duruşunu yansıtan aksesuarlar tam olarak anti-minimalist bir felsefeyi benimsiyor. İşte, 2017 İlkbahar – Yaz sezonunun oldukça kabarık aksesuar dosyası…

2017'nin Favori Aksesuarları

Sıra dışı kolyeler

2017 yazında stiller kolyelerle konuşacak. En minimal kombinlere altın vuruş yapacak stil dostu kolyeler gün yüzüne çıktı. Ne bir çiçek sembolü ne sıradan bir tasarım, eski çağlardan kopup gelen taşlar, kocaman zincirler, farklı sıra dışı taşlar… Stil mottonuzu belirleyecek bu konuşan kolyelere kulak verin.

2017'nin Favori Aksesuarları

Karanlık ama ışıltılı

Yazın güneşli günlerinde bir ışık da siz yakın. Altın ve gümüşün karanlık tarafı klasik çizgilerle yine ön plana çıkıyor. Bir yandan gotik bir hava bir yandan da oldukça casual bir duruş. Kozmopolit kadının yaşamına adapte olacak tasarımlar göz kamaştırmak için renklere ihtiyaç duymuyor.

2017'nin Favori Aksesuarları

Madalyon kolyeler

2017 İlkbahar – yaz koleksiyonlarının en göz çarpan aksesuarlarından biri, madalyon kolyeler. Kombin başarınızın somut ödülü olacak tasarımlar, yüksek modayla yakın temasta.

2017'nin Favori Aksesuarları

Romantik inciler

Karanlık havadan kurtulup romantik bir bahara adım atmak isteyenler sezonun naif ruhlu aksesuarlarına göz atmalı. İncilerle, çiçeklerle bu hassas ruhunu sergileyen en sevilesi tasarımlar, sadece stili değil karakterinizi de yansıtacak.

2017'nin Favori Aksesuarları

Tak takıştır

Biraz hareket, biraz dinamizm diyenler sezonun “tak takıştır” aksesuar trendini oldukça sevecek. Renk cümbüşünü üzerinde barındıran rengarenk kolyeler boynunuza kat kat dolanmak ve stiline neşe katmak için bekliyor.

2017'nin Favori Aksesuarları

Bir doz yalınlık

2017 sezonunda aksesuarlar maksimal sesini duyursa da minimalizmden vazgeçemeyenler için yalın duruşa sahip aksesuarlar var. Daha sade ve modern çizgilere sahip tasarımlar, hareketli kombinlere bir doz duruluk katacak.

2017'nin Favori Aksesuarları

Çift çanta akımı

Günlük hayata ne kadar uyarlanır pek bilemesek de dünya markalarının koleksiyonlarında üst üste takılan çantalara rastlıyoruz. Mini mini pek çok çantayla oluşturulan stil, sezonda aksesuarların önemine işaret ediyor.

2017'nin Favori Aksesuarları

Trend taşıyan çanta

2017’nin tüm trend ruhunu taşıyan çantalar doğadan ilham alıyor. Çiçek bahçeleri açan tasarımlar, çizgiler, etnik desenler kimi zaman kumaş kimi zaman hasırla örülüyor.

2017'nin Favori Aksesuarları

Kalın kemerler

Neredeyse korse formuna ulaşan kemerler, maksimalizmi yeniden tanımlıyor. Mütevazılığa pek de gerek duymayan karakteristik kemerler, elbiselerin trençkotların beline dolanıyor.

2017'nin Favori Aksesuarları

Yaka gülleri

Aksesuar trendleri arasında göze çarpan hayalperest akımlardan biri de yakalara yerleşen güller. Armalar, rozetler ve göz alıcı broşlarla süslenen gömlek ve ceketler, farklılık arayanlara göz kırpıyor.

2017'nin Favori Aksesuarları

Renkli gözlükler

Güneşli günlere adım atarken ilk akla gelen aksesuarlardan biri şık ve renkli gözlükler. Taşlı ve ışıltılı kocaman güneş gözlükleri maksimal sezona uyum sağlarken sokak stiline renkli yuvarlak hatlara sahip tasarımlar damga vuruyor.

2017'nin Favori Aksesuarları

Fiyonk, kurdele, fular…

Yeni sezonun favorileri arasına yerleşen aksesuarlardan biri de fiyonklar. Kimi zaman gömlek tasarımlarının kendi parçası olan kimi zamansa tamamen farklı bir parça olarak kombinlenen hareketli detaylar tutku uyandırıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir