2017’de Stilinizi 5 Adımda Yenileyin

2017’de Stilinizi 5 Adımda Yenileyin

2017 Genç Tesettür Giyim Modelleri

Yün Kimono: Esra Keküllüoğlu – Satın Al

2017’de stil atmosferinize yeni bir yön verin. Sezonun trendlerini yakalayarak, demode ve kalıplaşmış kurallardan sıyrılarak bambaşka bir “ben”e kavuşun.

Yepyeni bir yılın başında, ihtiyacımız olan huzur ve mutluluğu görünümüzle yansıtın. Kimi zaman ferahlık kimi zaman enerji saçan kimi zamansa romantik tesettür kombinlerle yenilenin. Yeni, yeniden, en yalın hatlarla tazeliği ve gücü simgeleyen bir stili bürünün. Yeni yılda stilinizi 5 adımda yenileyin!

2017 Genç Tesettür Giyim Modelleri

  • Spor Takım: Qooq Store
  • Kürklü Parka: Çiğdem Malkoç

1. Sportif Stile Yeni Yorum Katın

Konforun başkenti olacak, doğal ve favori parçalarla şıklığı rahatlıkla yorumlayın. Enerjik renklerle sweetshirtleri ve etekleri buluşturun. Minimal desenleri, yazı baskıları ya da aksesuarlala dinamizmi arttırmayı unutmayın. Sportif stilinize eşlik edecek spor ayakkabılar, cool babetler bununla beraber torba ya da sırt çantaları imdada koşsun.

Nakışlı Ceket Zara

Ceket: Zara

2. Büyük Babadan Ödünç Alın

2017’de en çok karşınız çıkacak parçalar, maskülen ve big size tasarımlar. Konfor alanını genişleten tasarımların çekim alanına kapılın. Oversize dış giyim parçaları ve gömlekler stilinize umursamaz bir tavır kattığı gibi modayla yakın temas kuruyor.

2017 Genç Tesettür Giyim Modelleri

Volan Kol Elbise: FUGA – Satın Al

3. Romantik Siluete Bürünün

Ciddiyetten uzakta, naif ve yalın hatların birleşimi romantik bir stille yenilenin. Sezonun kabarık kolları, fırfır yakaları, uçuşan etekleri kombinlere yansırken pembenin hayal dünyası tavrını atlamayın. İçinize yenilikle beraber tutku katacak bu stilde, minik çantalar, zarif ayakkabılar ve aksesuarları tercih edin. Minimalliği elden bırakmadan özgünlüğü yakalayın.

2017 Genç Tesettür Giyim Modelleri

  • Kaşe Kaban: Kadriye Basturk – Satın Al
  • Desenli Parka: Mood Basic

4. Safari Ruhunu Ertelemeyin

Kış sezonundaki militar yeşilin hakimiyetini ilkbaharda da göreceğiz. Hal böyleyken uzun soluklu bu trendi kombinlere yansıtarak yenilenme ruhuna kapılın. Yeşil kazakların yerini alan daha ince kumaşlarda haki yeşili ve benzer tonlarını bir arada kullanın. Safari moduna geçmek için toprak, taba ve altını da kullanın.

2017 Genç Tesettür Giyim Modelleri

Elbise: Gucci

5. Aksesuarlara Şans Verin

Yeni yılda yepyeni bir ben için en ufak ama en etkili seçenek, aksesuarlar. Bol ve salaşlığın fazla olduğu sezonda kemerler de olmazsa olmaz. Kalın ya da ince kemerler, zincir kolyeler, sıra dışı çantalar, boyna dolanan fiyonklar ve daha neler neler. Tek dokunuşla kombinle beraber stilinizi yenileyecek aksesuarların gücüne inanın.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir