2017’de Ne VAR, Ne YOK?

2017’de Ne VAR, Ne YOK?

2017 Tesettür Giyim Kombinleri

2017, itibarı zirve yapan tasarımlarla modaya yeni bir yaklaşım kazandırıyor. Yükselen trendler, karakterli tasarımlar, gündemden düşen parçalar, yıldızı sönen stiller…

Trendleri keşfederken dolaplara girmesi gerekenler radarımıza takılıyor, bununla beraber tedavülden kalkan parçalar, demode olan tavırlar da gün yüzüne çıkıyor. Yeni yıl için stil güncelleme kılavuzunuz Yeşil Topuklar’dan.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Yıldızı Parlayan Köşeli Siluetler

Neredeyse vücuda değmeyecek derecede geniş hatlara sahip tasarımlar, 2017’de gündemimize giriyor. Hatlar ortadan kalkıyor. Düz kesimler ve bol parçalarla beraber omuzlar da genişliyor.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Köşeli siluetlere sahip dış giyim tasarımlarından, kare topuklara küt burunlardan kare formlu çantalara kadar… 2017, bol ve köşeli siluetlere bürünmenin yılı.

Yıldızı Sönen Dar Kalıplar: Bol kesimlerin bu kadar öne çıktığı bir yılda, dar kalıplar tamamen tedavülden kalkıyor. Kadınlara geniş bir konfor alanı sunan big size trendine tutkuyla bağlanırken, hatları belli eden parçaları dolaplardan yok etme zamanı.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Yıldızı Parlayan Doğal Görünümler

2017, tam anlamıyla doğanın renklerini modaseverlerle buluşturuyor. Pantone’un top 10 listesine göz attığımızda görülen tazelik, stillere yansıyor. Doğada olmayan hiçbir renk kartelaya dahil olmuyor. Naif, canlı, huzurlu ve taze bir yıl stille yansıyor. Beyaz, sarı, mavi ve yeşil… Bu yıl oldukça göz önünde olacak.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Yıldızı Sönen Optimist Renkler: Koleksiyonlarda zaman zaman karşımıza optimist renkler çıksa da yıldızı sönük olmaktan kurtulamıyor. Cafcaflı, göz yoran, neon renklere veda zamanı.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Yıldızı Parlayan Sportif Parçalar

Konfor alanı bu kadar genişleyince, sportif parçalara da oldukça yer açılıyor. 2017’de dolaplar sportif tasarımlarla doluyor. Sınıf atlayan bir silüet kazanmak için tercih spor giyimden yana.

Yıldızı Sönen Maksimal Tavır: Doğaya dönüşün aksini yansıtan her şey, 2017’de trend halini kaybediyor. Aşırılık, abartı tamamen tedavülden kalkıyor. Yoğun desenlerden ziyade iç açıcı minimal desenler, neon renklerdense natürel renkler tercih sebebi. Kombinlerde abartıya kaçan her şey trend stili geride bırakıyor.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Yıldızı Parlayan Romantik Dokular

2017 koleksiyonlarına, tüm dünyanın ihtiyaç duyduğu huzur yansıyor. Bu huzurla beraber naif tasarımlar karşımıza çıkıyor. Romantik işlemeler, eğlenceli fırfırlar maskülen tavra direniyor. Bir masal dünyasının kapılarını aralayan parçalara bu yıl şans verin.

Yıldızı Sönen Yüksel Topuklar: Yeni yıl tüm eziyetleri geride bırakmak istercesine kurgulanıyor. Platform, yüksek, çivi topuklar tedavülden kalkıyor. Bunun yerine kısa kare topuklar göz önüne geliyor. Hatta sokak stiline spor ayakkabılar hakimiyet kuruyor. Sneaker’ların peşini ise terlikler, babuşlar, şirin babetler ve sandaletler takip ediyor.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Yıldızı Parlayan Karakterli Aksesuarlar

2017’de aksesuarlar bambaşka bir önem kazanıyor. Minimalist stiller göz önündeyken,kombinlere hareket katmaya aksesuarlar geliyor. Kemerler, boyun bağları, naif kolyeler yılın sevilen detayları.

2017 Tesettür Giyim Modelleri

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir