2015’in En İyi Ayakkabı Modelleri

2015’in En İyi Ayakkabı Modelleri

2015 Yaz Ayakkabı Modelleri

2015’in Güçlü Aksesuarı: Ayakkabı

Stilinizi deşifre eden anahtar parçalar, kombinlerinizde kullandığınız ayakkabılardır.

Platform tabanlarıyla konforlu, bağcıklı modelleriyle sportif, dolgu topuklarıyla şık ayakkabılarınızı güçlü detaylarıyla dikkat çeken çantalarla tamamlayın. Yeni sezonda stilinizi tamamlamaya yardımcı olacak ayakkabı trendlerini sizler için mercek altına aldık.

Ayakkabı Modelleri

Havadar ve Konforlu

Hem şık konforlu olmak isteyenlerin olmazsa olmazı. 2015 ilkbahar yaz mevsiminin yükselen trendlerinden birisi de yüksek tabanlı ve havadar ayakkabılar. Sandaletten vazgeçmem diyor ama sportif görünümden de taviz vermek istemiyorsanız bu ayakkabılara kombinlerinizde yer verin! Omzunuza takacağınız çantayla bu sportif stili tamamlayabilirsiniz.

2015 Yaz Ayakkabı Modelleri

Sıcak Havaların Kadim Dostu: Sandalet

Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan sandaletler 2015 yılında da bizi bırakmıyor. Yazlık tiril tiril elbiseler ve eteklerle kusursuz bir uyum sağlayan sandaletleri nötr tonlarda çantalarla kombileyebilirsiniz.

2015 Yaz Ayakkabı Modelleri

Yüksek Ökçeler

Özel davetlerin en güçlü temsilcisi olan yüksek topuklu ayakkabılar 2015 yılında şıklıklarıyla göz dolduruyorlar. Daha şık ve özel hissetmenin anahtarı olan yüksek topuklu ayakkabıları, şık detaylara sahip çantalarla birleştirerek gücü üzerinizde taşıyın.

2015 Yaz Ayakkabı Modelleri

2015’in En İyi Ayakkabı Modelleri

Yorumlar

“2015’in En İyi Ayakkabı Modelleri” için 2 cevap

  1. […] Babetlerin sandaletlerle ne ilgisi var demeyin. 2015 yazının en dikkat çeken ayakkabı trendlerinden birisi de pencere dekolteli babetler. […]

  2. […] gelmesiyle sandaletler de vitrinlerde yerini aldı. Rahatlığı ve konforu beraberinde getiren sandaletlerle bu yaz için […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir