2014’ün Jean Trendleri ve Kombinler

2014’ün Jean Trendleri ve Kombinler

2014 Jean Trendleri

Her mevsim jeanleri tercih eden hanımefendiler vardır. Her sezonun da modaya damgasını vuran yüzlerce, binlerce markadan sıyrılarak trend olan jean markaları vardır. Jeanler bütün dünyada rağbet gösterilen, bayanların koşulsuz olmazsa olmaz kıyafetlerindendir. Bugün 2014’de trend olan jean modellerini paylaşacağız.

2014 Jean Trendleri

Mavi klasik bir jean rengidir

Jeanler bu sezon da bütün bayanların gözdesi durumunda. Bluejen ceket ve pantolon, ya da mont ve elbise bir arada, takım kullananların yanısıra sadece etek kullanan hanımefendileri de görüyoruz. Mavi klasik bir jean rengidir. Klasik stilin yanısıra, daha modernize edilmiş, ya da fantastik anlayışın çizgilerini yansıtan bluejeanleri de görmekteyiz. Bluejeanlar özellikle gençlerin ve öğrencilerinin günlük kıyafetlerinin en başında gelmektedir.

2014 Jean Trendleri

Renk ve tasarımda şık modeller

Bu sezon özellikle rengi solmuş, aşınmış, eski görünümlü yırtık modeller sezonun trendi olacaktır. Aynı zamanda deri ceket ve deri montlarla bluejean etekleri kombin etmek ayrıca sezon trendidir. Bu sezon siyah skinny jean pantolonların ayrı bir yeri olmakla birlikte, ispanyol paça pantolonlar, gri renk bluejeanler de vitrinlerde yer almaktadır. Boyfreand jean pantolonların yeri de apayrıdır. Kullanım rahatlığı ve rahat kombin imkanı sağlamaktadır. Metalic jeanlere gelince, pırıltıyı sevenler, altın ve gümüş parlaklığını üzerinde taşımak isteyen bayanlar için ayrıca bir alternatif giysi olarak sayabiliriz.

2014 Jean Trendleri

Kombin: Ceket: Mavi, Etek: Temperley, Kaban: L.K., Ayakkabı: Michael Kors, Eşarp: Pierre Cardin

Rahat kullanım ve spor bir duruş

Bluejeanler hiçbir zaman moda trendlerinden düşmeyecek, zaman zaman, zamanın ruhuna göre stilizasyondan geçerek, yeni kreasyonlarla koleksiyonlar hazırlanacak, bazen püsküllü, bazen lokal deri yamalı, bazen kreatif kokartları bulunan fantastik, etnik işlemeli, motifli, pullu ve sportif görselliği de taşıyacaktır…

2014 Jean Trendleri

Kombin: Tunik: Oasis, Pantolon: H&M, Kaban: Jeager, Eşarp: Pierre Cardin, Ayakkabı: Sergio Rossi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir