2011 Tesettür Giyim Trendleri

2011 Tesettür Giyim Trendleri

2011 Tesettür Giyim Trendleri

Mantolar, kabanlar, çanta ve ayakkabılar, tunikler, pardesüler ve daha birçok ürün 2011 kış sezonu için vitrinlerde yerini aldı…

Tesettürlü bayanların giyim konusunda alternatif zorluğu olmadan dilediğince alışveriş yapabilme potansiyeline sahip tek sezon belki de kış sezonudur.

Kış sezonunda tesettür giyime yönelik modelleri içinde bulunduran birçok yeni koleksiyon ürünleri dikkat çekiyor. Hemen hemen her markanın koleksiyonunda tesettür giyime yönelik ürünler bulunabilir. Mantolar, kabanlar, trençkotlar ve daha bir çok ürün arasında tesettür giyime uygun modeller, tesettürlü bayanların kullanabileceği tarzda.

Sezonun Renkleri
Bu sezonun olmazsa olmaz rengi deve tüyü, terracotta, bejlerle mavi renkleri kombine edilerek maskülen bir stil oluşturuluyor.

Giyim Trendleri
2011 kış koleksiyonlarında yalın ve modern çizgiler hakim. Sadelikten yana olan kesimler, şık aksesuarlarla tamamlanıyor. Şehrin tarzına ayak uyduran şık, dinamik ve dilediğiniz gibi kombinleyebileceğiniz minimal kesimli elbise, ceket ve eteklerle 90’lara geçiş yapacaksınız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir