10 Pratik Kıyafet Denklemi

10 Pratik Kıyafet Denklemi

Inayah 2017 Yaz tesettür Giyim Modelleri

Koşturmacalı günler geçirirken şıklıktan da uzak kalmamak mümkün. Bu sezon kendinizi ne giyeceğim derdine sokmadan stil sahibi geçirebilmeniz için pratik önerilerimiz var.

Her geçen gün yeni bir trende uyanırken yıldızı asla sönmeyecek parçalarla çabasız ışıltının denklemini veriyoruz. İşte 10 pratik kıyafet denkleminin çözümü

Tesettür Giyim Stil Önerileri 2017

Çizgili Tunik: Benin  – Satın Al

Bol Tunik & Bol Pantolon

Son zamanların sokak stilinde iki anahtar parça, en iyi arkadaş oluyor. Bol tunik ve bol pantolon kombini, modanın yüksek mertebe konforuyla yakın temas kuruyor. Bir sneakerla cool sportif, bir topukluyla casual şıklığa dönüşüm sağlayan kreatif ikililer, her daim güçlü stili yansıtıyor.

Tesettür Giyim Stil Önerileri 2017

Etek: Tuğba Venn – Satın Al

Gömlek & Etek

Bir gömlek ve bir etek… İki parçayla tek yıldız siz olacaksınız. Bu kombinini en doğru göstecek ipucu ise tonlamalar olacak. Sezonun uyumlu renklerini birarada kullanarak gömlek etek kombinlerinizi trend tavra sokarken seçtiğiniz tonlarla taptaze bir hissi dışa yansıtacaksınız.

Tesettür Giyim Stil Önerileri 2017

Mavi Fırfırlı Elbise: Milda  – Satın Al

Ceket & Elbise

Ceket ve elbise ikililerine yeni bakış açısı getirme zamanı. Dar kalıp elbiselerden vücudu saran ceketlerden kurtulun. Bunun yerine salaş düz kesim maksi boy bir elbiseyi dolaplara taşıyın. Yine geniş omuzlu big size bir ceketi elbisenizle bütünleştirin. Bu ikilinin rahat tavrı duruşunuzdaki cool tavrı güçlendirecek.

Tesettür Giyim Stil Önerileri 2017

Etek: Everyday Basic – Satın Al

Kazak & Midi Etek

Her tavrına ayrı bayıldığımız, tutkumuzu her defasında iki katlayan denklem ise kazak ve midi etek kombinleri. Midi eteklerin sevilesi tavırlarıyla buluşan konforlu kazaklar en pratik en şık görünümü veriyor. Karakteristik botları da yanına alan iki iyi arkadaş bu yönüyle de dolapların olmazsa olmazı.

Kazak & Volanlı Etek

Isı derecesini arttıran yumuşacık dokulu kazakların volanlı eteklerle duruşu bir harika! Volanlı etek şıklığıyla, kazak sportifliği bir arada olamaz diyenler bu ikilinin uyumuna yenildi. En pratik ve en şık kombinlere imkan tanıyan ikili, elegan görünümün en sevilen parçaları oluyor.

Tesettür Giyim Stil Önerileri 2017

Takım: Garzia – Satın Al

Bluz & Kalem Etek

Minimalist tavrı günlük hayata taşıyan bluz ve kalem etek kombinleri, sezonun yalın tavrını sergiliyor. Dolapların olmazsa olmaz parçası kalem etekler pratik kombinlerin başrolü oluyor. Sezonun trend detaylarını ve renklerini yansıtan bluzlarla kalem etekleribir araya getirerek, çabasız şıklığa imkan tanıyın.

Tesettür Giyim Stil Önerileri 2017

Blazer & Kalem Etek

Olmazsa olmaz kalem etekler blazer ceketlerle bambaşka bir tavra bürünüyor. Biraz umursamaz çokça cool görünümü yansıtan ikili, konforla beraber şıklığı da taşıyor. Pratik kombinlerin en çabasız denklemini verecek blazer ve kalem etek ikilisinin yıldızı sönmüyor.

Tesettür Giyim Stil Önerileri 2017

Elbise & Triko Hırka

Tesettürlü kadına en yakışan parçalardan elbiseler, triko hırkalarla kreatif kombinlere imkan tanıyor. Düz kesim elbiselerle desenli hırkaların dinamik uyumu, stile yansıyor. Bu ikilinin konforlu ve şık duruşu çabasız kombinlerin denklemi oluyor.

Tesettür Giyim Stil Önerileri 2017

Yelek & Pantolon

Klasik bir duruşu sevenler için en iyi ikili yelek ve pantolon oluyor. Bol kesim casual pantolonlarla, uzun casual yelekler iyi bir görünümün pratik sırrı. Minimal ve yalın tavrı sergileyen ikili aksesuarlarla hareketleniyor.

Tesettür Giyim Stil Önerileri 2017

Lacivert Trençkot: Puane – Satın Al

Taba Trençkot: Kevser Sarıoğlu – Satın Al

Maksi Boy Trençkotlar

Tek başına bir kombine imkan tanıyan parçalar, maksi boy dış giyim ürünleri. Kış sezonunda paltolar, yaz sezonunda trençkot ve pardösüler başlı başına stil anahtarları.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir