10 Moda Parça ile Yepyeni Bir Sen!

10 Moda Parça ile Yepyeni Bir Sen!

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Elbise & Takım: Yeşim Özcan

2017 sezonunun en trend parçalarıyla yepyeni bir sen keşfetmeye hazır mısın? Eğlenceli sokak tarzından günümüzün lüks algısına kadar, 10 moda parçayla stil güncellemesi yapıyoruz.

1) Bol Pantolon: Ufuktan kendini gösteren güneşle beraber sıcak günlerin serin parçalarının peşindeyiz. Siz de hiç vakit kaybetmeden trendler listesinde başı çeken bol pantolonların rahat ve şık birleşimine odaklanın. Koleksiyonlardaki sınırsız seçenek arasında kendinizi kaybedeceğiniz neredeyse etek görünümdeki bol pantolonları listeye eklemek için beklemeyin.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

2) Çizgili Gömlek Elbise: Gömleklerin uzayan boyları, yıllardır yükselişi süre gelen trend çizgilerle buluşuyor. 2017 yazında beraberliğini ilan eden iki trend, yoluna birlikte devam ediyor. Elbise havasına giren gömlekler maksi boylarıyla oldukça havalı silüet yakalarken, çizgilerin özgür ruhu cool havaya imkan tanıyor. Moda parçalar arasına yerleşen çizgili gömlek elbiselerle, yeni fikirler yakalamaya hazırlanın.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Etek: Everyday Basic – Satın Al

3) Kalem Etek: Yüksek modanın yeni söz sahibi kalem etekler, sportif formlarıyla gündeme geliyor. Zaman zaman tuniklerle kombinlenen ve bir araya geldiği parçalarla farklılaşan tasarımların sessiz ve derinden yükselişine tanık olun.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Ceket: H&M

4) Denim Ceket: Denimler günlük kombinlere güç katıyor. Sokak stilinin yıldız parçaları olan ceketler, kimi zaman kısa kimi zamansa kap ve pardösü boylarında. Her haliyle rahatlık ve şıklığın adresi olan tasarımlar, en moda parçalar arasında rüştünü ispat ediyor.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Jile: NSC – Satın Al

5) Jile Elbise: Yaz dolaplarınıza olduğu gibi kombinlerinize de yepyeni bir “sen” getirecek en moda parça, jile elbiseler. Rahatlığının yanısıra sokak stiline tam anlamıyla bir şıklık getiren tasarımlar, hem cool hem naif bir çizgi çiziyor.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

  • Kahverengi Elbise: Noi
  • Çizgili Elbise: Taly’s Official

6) Organik Elbise:  Sıcak yaz günlerinde bunaltmayacak organik parçalar, natürel görünümleriyle yıldızlaşıyor. Beyaz ve nude renklerle tasarlanan maksi boy, bol döküm elbiseler tatil ruhunu stile taşıyor. En moda, en rahat ve en şık olmak için organik elbiselerin yeni havasını deneyin.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Eşofman: Missemramiss

7) Eşofman Takım: Cool’luk yarışına dahil olan eşofman takımları, stil oyunlarının vazgeçilmezlerine dönüşüyor. Sportif sokak kombinlerinin yeni favorisi sweatler, adeta sınıfın yeni havalıları oluyor. Moda parçalar arasında yıldıza parlayan, trend alarmı veren eşofman takımlarıyla da şıklık yarışına dahil olabilirsin.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

8) Salaş Trençkot: Mevsim geçişlerinin anahtar parçaları trençkotlar, tesettürlü kadınların en yıldız parçası. Bahardan yaza adapte olurken farklı yorumlarla karakteristik hale gelen tasarımlar, salaş duruşları umursamaz tavırlarıyla alarm veriyor.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Keten Takım: Nu Tasarım – Satın Al

9) Casual Takım: Klasik parçalar asla gündemden düşmüyor, düşmeyecek. Özel günlerde, toplantılar, davetlerde ya da bir akşam yemeğinde, casual pantolon – blazer ceket ya da etek – blazer ceket takımları zarif ve şık silüetleriyle yeni illüzyonlar yakalıyor.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

  • Siyah Elbise: Esra Keküllüoğlu – Satın Al
  • Yeşil Elbise: Esra Keküllüoğlu – Satın Al

10) Çiçekli Elbise: Çiçek desenleri 2017’de kocaman bir bahçeye dönüşüyor. Hemen hemen her parçaya naif ruhuyla adapte olan desenler, en güçlü ruhunu elbiselerle sokağa taşıyor. Uçuşan etekler, kat kat fırfırlar mevsim kadar sıcak ve dinamik.

Tesettür Giyim Kombinleri 2017

Bonus!! “Beyaz”

Yazı gelişini resmen ilan eden beyaz tasarımlar, hafif ve ferah görünümleriyle yükselişini zirvede tamamlıyor. Stil dönüşümleri için zarif ve şık silüeti yakalayan bembeyaz kombinler, yepyeni bir sen için kendini gösteriyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir