Yeşiltopuklar Online Alışveriş

1 Volanlı Etekle 4 Farklı Stil

1 Volanlı Etekle 4 Farklı Stil

Tesettür Etek Kombinleri 2016 Sonbahar Kış

Etek: Max Mara Studio

Yıldızı yüksek volanlı uzun etek modelleri ile güçlü stil devri başladı! Sonbahar sezonunda söz sahibi stiller için volanlı etek tasarımlarıyla güçlü kombinlere imza atmanın tam zamanı.

Minimalist havayı göz alıcı şıklıkla buluşturan tasarımlar, mevsimin dingin havasına dinamizm katacak. Kombinleriniz baş rol kahramınız olacak volanlı eteklerle bambaşka görünümlere bürünmek de sizin elinizde. İşte, “1 volanlı etekle 4 farklı stil nasıl oluşturulur?” sorusunun cevabı ve ilham alacağınız birbirinde özel tesettür kombinler

Tesettür Etek Kombinleri 2016 Sonbahar Kış

 • Etek: Max Mara Studio
 • Triko: Stella McCartney

1. Volanlı Etek & Triko Kazak

Sonbaharın vazgeçilmez iki parçası biraradayken oldukça mutlular. Etek ve triko tutkusunu kombinlerde muhakkak kullanmalısınız. Volanlı eteklerle bir arada kullanan triko kazakların gücünü sizler de göreceksiniz. İnce trikoların eteklerin içindeki görüntüsünün yanına yeni sezonda salaş kazaklar ekleniyor. Modayla yakın temas halinde olan bu anlayışın etkisi tartışılmaz.

Tesettür Etek Kombinleri 2016 Sonbahar Kış

 • Etek: Max Mara Studio
 • Panço: Michael Kors’s

2. Volanlı Etek & Pelerin/Panço

Volanlı etekleri en havalı kombinlemenin yolu hiç şüphesiz pelerin ve pançolardan geçiyor. Eteğinizin hareketli görünümüne eşlik edecek önü açık salaş pelerinler, muhteşem bir uyum için iyi fikirlerden. Yine bir hareketli kombine eşlik edecek stil sahibi bootieler ve deri çantalar şıklığı zirveye taşıyacak.

Tesettür Etek Kombinleri 2016 Sonbahar Kış

 • Etek: Max Mara Studio
 • Sweatshirt: Zara

3. Volanlı Etek & Sweatshirt

Sezonun sportif stiline cool hava katmaya ne dersiniz? Volanlı eteklerin şıklığa yönelen tavrına sweatshirtleri ekleyin. Taşları yerinden oynatacak bu ikiliyle stil algınıza güçlü bir dokunuş yapacaksınız. Bu ikiliye uyarlayacağınız diğer parçalarda ise olabildiğince özgürsünüz. Şık spor ayrımı gözetmeksizin tamamlayabilirsiniz. Renklerin ahengiyle ve ayrıntılarla dinamizmi arttırmayı da unutmayın.

Tesettür Etek Kombinleri 2016 Sonbahar Kış

 • Etek: Max Mara Studio
 • Uzun Hırka: Mango

4. Volanlı Etek & Kap/Hırka

Volanlı eteklerinizle yakışacak bir diğer parçaysa kaplar ve uzun hırkalar. Serin havalarda hırkaların daha soğuk havalardaysa kapların eşlik etmesini sağlayın. İki türlü de önü açık kullanacağınız tasarımlar, volanlı eteklerinizin hareketine kapılacak. Desenli, püsküllü hırkaların oldukça yakışacağı volanlı eteklere yine bootieler eşlik etsin.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

1 Yorum Bulunuyor

 • Nihal
  2016-10-26 | Permalink |

  Kombinlerinizi çok beğeniyorum. Yalnız kombilerde baş örtüsüne de yer verirseniz daha güzel olacak bizler için

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *