1 Fırfırlı Etekle 4 Farklı Kombin

1 Fırfırlı Etekle 4 Farklı Kombin

Kat Kat Fırfırlı Tesettür Uzun Etek Kombinleri

Fırfır bu sezon tüm etekleri kuşatıyor! Romantik kadınların modern siluetlerini yansıyan hareketli tasarımlar, stilleri konuşturuyor. Sezonun dikkat çeken trendi, yazın sıcak günlerinde bir kete daha parlarken adeta bir düş bahçesi yakalıyor.

Denim ceketlerle karakteristik, yazı baskılı tişörtlerle sportif, desenli gömleklerle dinamik, sneaker’larla cool görünümlere imza atan fırfırlı eteklerle siz de tavrınızı belirleyin. İşte Dima Ayad koleksiyonundan seçtiğimiz üç katlı fırfırlı etekle 4 farklı tesettür kombin yakalamanın ipuçları…

Kat Kat Fırfırlı Tesettür Uzun Etek Kombinleri

1. Kombin

2017 yaz sezonunda rüştünü bir kere daha ispat eden denim ceketler, yeni stillere ilham veriyor. Farklı kombinasyonlarla kreatif seçenekler sunan denimler, fırfır ceketlerle harika bir uyumu yakalıyor. Neşeli ve romantik eteklerle bütünleşecek cool ve sportif ceketler farklı havanın bir arada esmesiyle tavrını ve tarzını adım adım hissettirecek.

Kat Kat Fırfırlı Tesettür Uzun Etek Kombinleri

2. Kombin

Yazı baskılı t-shirt’lerin en parlak çağına şahitlik edin. Yüksek dozda sportiflik içeren rahat parçalar, fırfırlı eteklerle bir arada günlük hayatın vazgeçilmez kombini oluyor. Rahat ettirirken trend görünümü verecek; hem sizi hem bakanı gülümsetecek bu ikiliye şans verin.

Kat Kat Fırfırlı Tesettür Uzun Etek Kombinleri

3. Kombin

Fırfırın hareketli görünümleri desenli gömleklerle birleşiyor. Dinamik bir yaza hızlı bir giriş yapabileceğiniz bu ikili, ikonik stillerin de başrollerini oynuyor. Sokakların en dikkat çekenleri arasında olan bu ikili görünüm, oyunun kurallarını bozuyor. Desenler fırfırlarla bir araya gelmez diyenlere inat, neşeli ve karakteristik bir görünümü yansıtan fırfır eteklerle desenli gömlek kombinleri, tek hareketle zirveye sıçrıyor.

Kat Kat Fırfırlı Tesettür Uzun Etek Kombinleri

4. Kombin

Yeni nesil şıklığın ilk adresi sneakerlar, romantik fırfırlarla birleşince ortaya muhteşem bir görünüm çıkıyor. Sokağın yeni ikonu olan ayakkabılar, gençlerin nabzını tutarken, şıklık ve rahatlık formülünü bu ikilide gizliyor. Ayağınızı yerden kesecek konforlu sneakerlarla, hayalperest bir dünyaya adım attıracak fırfırlı etekler en havalı görünümleriyle yazın tazeleyici duruşuna teslim oluyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

“1 Fırfırlı Etekle 4 Farklı Kombin” için bir cevap

  1. Esra dedi ki:

    Bu fırfır li eteği nereden bulabiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir