1 Beyaz Tunikle 5 Farklı Kombin

1 Beyaz Tunikle 5 Farklı Kombin

 Beyaz Tunikle 5 Farklı Kombin

Kavurucu güneşi hissetiğimiz yaz günlerinde, en iyi stil görünümlerini beyaz tunikler ile yakalayın! Sade, minimal ve asil bir silüetin mimarı olacak beyaz tuniklerle iddianızı kanıtlayın. Konforlu parçalarla çabasız şıklığı bürüneceğiniz beyaz tunikleri kullanmanınsa binbir yolu var. Sezon trendlerini de yanınıza alarak tamamlayacağınız beyaz tuniklerle 5 farklı tesettür kombin önerisi ise Yeşiltopuklar’dan!

 Beyaz Tunikle 5 Farklı Kombin

Baştan Aşağı Bembeyaz

Baştan aşağı beyazlara bürünüp yazın gelişini kutlamaya hazırlanın. Bu kozmopolit duruşu görmezden gelmeden, ayrıntılarda göze çarpan renkli aksesuar ve eşarplarla, havaları iyice ısıtın. Beyaz tuniğinizle, sezonun bol krep pantolonlarını kombinleyin. Konfor için sneakerlar, artı şıklık taba renklerde natürelliğe vurgu yapan sandalet babetleri tercih edin. Bu yalın görünüme beyaza en yakışan ve yaz ruhunu yansıtan renk tonlarını seçin. Su yeşili, pudra pembesi, gök mavisi, güneş sarısı gibi iç açan tonlarda bir şal kullanın. Dantelin romantikliğini, dore ve lame ışıltısını, nakışın renkliliğini aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz.

 Beyaz Tunikle 5 Farklı Kombin

Kısa Üstler İçin Beyaz Tunik

Kısa sweatler, tişörtler ya da yeleklerin içine beyaz tuniklerinizi kombinleyin. Son zamanların en trend görünümlerinden birini yakalayabileceğiniz bu kombinle hem cool hem sportif görünün. 2017’nin çizgili üstleriyle birlikte kullanabileceğiniz gömleklerle genç ve dinamik görüntüyü yakalayın. Torba çantalar, sırt çantalar bu kombinin adeta sihirli parçası.

 Beyaz Tunikle 5 Farklı Kombin

Şıklık İçin Klasik Bütünlük

Beyazın hafif ve ferah duruşunu klasik parçalarla tamamlayarak stil dönüşümüne imza atın. Beyaz tuniklerle klasik pantolonları ya da kalem eteklerinizi kombinleyin. Sezonun karakteristik ayakkabılarıyla ve bu şıklığı tamamlayacak çantalarıyla yazın kapısını çalın. Yeşil ve kırmızı gibi kontrast tonlarla şıklığa vurgu yaparken aradaki beyaz tuniğin geçiş renginden faydalanın.

 Beyaz Tunikle 5 Farklı Kombin

Beyaz Tunikler Ceket Oldu

Uzun beyaz tunik gömleklerini her zaman bu görünümde kullanmak zorunda değilsiniz. Önü açık şekilde, adeta bir dış giyim parçası olarak da kombinleyebilirsiniz. Dar etekleriniz ya da elbiselerinizin üzerine beyaz tuniklerinizi alın. Yakanıza sezonun trend parçası bir fulara düğümleyin. Minik omuz askılı çantalar, zarif balerin babetlerle kombin tamamdır.

 Beyaz Tunikle 5 Farklı Kombin

Bol Pantolonlarla Uzun Tunikler

2017 yazında göz alıcı güneşin sapsarı renginde bol bir pantolon edinin. Bununla beraber uzun beyaz tuniklerinizi kombinleyin. Sırt çantalarını, sezonun sıra dışı terliklerini bir araya getirin. Hem karakteristik hem cool bir kombini kozmopolit bakış açısıyla yorumlayın.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir