Yerli ve Milli 3. Nesil Kahveci Espressolab’ın 170 Yıllık Tarihi Mağazası

Yerli ve Milli 3. Nesil Kahveci Espressolab’ın 170 Yıllık Tarihi Mağazası

Espressolab'ın 170 Yıllık Tarihi Mağazası

Türkiye’nin en yenilikçi kahvecisi Espressolab, dünyadaki kahve kültürünün değişik gurme tatlarını kahve severlere sunuyor. İyi kahveye olan tutkusunu her geçen gün daha fazla kitleyle paylaşmak için çok çalışan ve global bir marka olma yolunda ilerleyen marka 2024 yılı içerisinde mağaza sayısını 400’e çıkarmayı hedefliyor. Rahat, konforlu ve kendi modasını belirleyen bir konsepte sahip mağazaları ile hızlı hayatın gürültüsünden geçici de olsa kurtaracak samimi bir ortam sunuyor.

Espressolab Sarıyer Eski Büyükdere İskelesi

Sarıyer Eski Büyükdere İskelesi’nde konumlanan Espressolab mağazası da bunlardan biri. Eşsiz lokasyonu ve muhteşem mimarisiyle dikkat çeken bu özel mekân; kahveyle birlikte tarihle iç içe bir deneyim sunarken bakery bölümündeki eşsiz lezzetleriyle de ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor.

Espressolab Sarıyer Eski Büyükdere İskelesi Mağazası

170 yılı geride bırakan endüstri mirası, Espressolab ile yeniden hayat bularak şehrin en özel yaşam alanlarından birine dönüşüyor. Eski Büyükdere İskelesi’ndeki Espressolab mağazasında; çalışma alanları, bakery ve 2 adet coffeeshop yer alıyor.

Espressolab Mağazası Sarıyer Eski Büyükdere İskelesi

Boğaz manzarası eşliğinde tarihsel bir yolculuk yaşarken Espressolab’in nitelikli kahvesini yudumlamak isteyen tüm İstanbulluları Sarıyer Eski Büyükdere İskelesi’ne bekliyor.

Espressolab Sarıyer Eski Büyükdere İskelesi İletişim:

  • Adres: Büyükdere, Çayırbaşı Cd. No: 150, 34453 Sarıyer/İstanbul
  • Telefon: 444 8 464

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir