Yaz Davetlerinin Zarafet Timsali: Dantel

Yaz Davetlerinin Zarafet Timsali: Dantel

Kayra 2019 Yaz Dantel ve Tül Detaylı Tasarımlar

2019 sezonunun davetleri, romantik dantelli karşılıyor. Yumuşacık dokularıyla naif görünümler sunan danteller, zarif bir stil için gereken tek detay. Yıllar öncesinden çıkıp gelen ve yeni neslin dolaplarına güncellenerek giren danteli şimdi keşfetme zamanı.

Kayra Beyaz Dantel ve Tül Detaylı Elbise

Dantel ve Tül Buluşması

Tesettürlü kadının gece kıyafetlerinde her zaman kendine yer bulan danteller, bu yaz tüllerle buluşuyor. Gelinliklerde görmeye alışkın olduğumuz bu ikili, baştan aşağı olmasa da detaylarda buluşarak dengeyi yakalıyor. Dantel bluzların üzerini örten tüllerle karşımıza çıkan tasarımları, Kayra’nın yeni sezon koleksiyonunda da bulacaksınız.

Dilara Nazan Ertan Güpür Crop Bluz Kloş Etek Takım

Takımların Ekürisi

2019 yaz davetlerinin yeni ismi takım parçalar, naif dantellerin romantik etkisinde. Etek – bluz ikilisinde kendine yer bulan danteller, çekim alanını giderek genişletiyor. Bluzları saran bu sevilen detay, güpür görünümleriyle sandıktan modernleşerek çıkıyor.

Annah Hariri Dantel Elbise

Sandıktan Çıkan Dantel

Ekruden beje kaçan renk tonlarının güpür dantelle buluşması, bohem bir havayı tasarımlara getiriyor. Yeni nesil romantizmin çıkış noktası olan bu görünüm, özellikle elbiseleri bir dokunuşla gece havasına dönüştürüyor.

Annah Hariri Dantel Abiye Elbise

Nikah Elbisesi

Beyaz uçuş uçuş elbiselerle buluşmayı çok seven elbiseler, hafif kabarık etekleriyle bir nikah elbisesi olmaya aday. Gelinliklerle özdeşleştirdiğimiz bu görünümün oldukça sadeleştiği bu hali, 2019 yazına minimalistliğiyle şıklık getiriyor.

Huishan Zhang Pembe Dantel Elbise

Detayların En Naif Hali

Detaylarıyla abartılı modellere dönüşen görünümler, geride kalıyor. Çünkü artık, dantel var. Elbisenin kollarına, etek uçlarına ya da omuzlara… Fransız dantellerden iğne oyalarına, dantel apliklerden güpürlere kadar her türünü bulabileceğiniz bu modayı bu sezon atlamayın.

Kayra Pudra Boncuk ve Dantel Detaylı Tulum

Geceye Geçiş Yapan Tulumla Dantel

Son yıllarda tesettürlü kadının kombinlerinde kendine yer bulan tulumlar, geceye transfer oluyor. Hem de yanına yeni sezonun en sevilen detayı, dantellerle. Dozunda bir şıklık için ikonik görünüm arayanlar bu parçayı mutlaka keşfetmeli.

Kayra Kırmızı Dantel Kaplama Piliseli Etek

Etekleri Saran Moda

Dantel ve tül buluşmasına sahne olan sezondaki bu moda, etekleri de sarıyor. Uçları dantel, kendisi krep, üstü tül olan tasarımlar geceye konuk olmaya hazırlanıyor. Dantel elbiselerin tahtını sarsan bu tasarımlar, 2019 yazı davetlerinde sade ve şık olmak isteyen kadınları selamlıyor.

Puane Dantel Detaylı Üçlü Takım

Üçlü Takım – Puane: Satın Al

Renge ve Kaliteye Dikkat!

Dantelli tasarımlara seçerken renklere ve kalitesine dikkat etmelisiniz. Ucuzunu – pahalasını tek bakış ve dokunuşta fark edebileceğiniz bu kumaşın tonları da önemli. Siyah ve beyaz dantel ile özdeşleşmiş, hatta baş tacı olmuş. Ayrıca, ekru, bej, taş, pudra, somon gibi soft renk tonları yaz sezonunda danteli tercih edebileceğiniz en iyi seçenekler.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir