Vans ve Vivienne Westwood’un Birlikte Çıkardıkları Ayakkabı Koleksiyonu

Vans ve Vivienne Westwood’un Birlikte Çıkardıkları Ayakkabı Koleksiyonu

Vans ve Vivienne Westwood 2019-2020 Sonbahar Kış Ayakkabı

Vans ve Vivienne Westwood korkusuzluğu ve bireyselliği, birlikte çıkardıkları ayakkabı koleksiyonu ile kutluyor!

Aksiyon sporunun ve sokak kültürünün sevilen markası, yaratıcı insanların savunucusu Vans, İngiliz moda evi Vivienne Westwood ile güçlerini birleştirip, bireyselliği ve özgürlüğü kutlayan kapsül bir ayakkabı koleksiyonu hazırladı.

Özel koleksiyonda Westwood’un arşivlerinden alınan desenler, grafikler ve tasarım detayları Vans’in altı klasik siluetiyle bir araya getirildi.

Vans ve Vivienne Westwood Sk8-Hi Platform Ayakkabı Modeli

Her iki markanın da doğdukları yere ithafen Sk8-Hi modelinde; Vans’in toprakları Kaliforniya’dan Vivienne Westwood’un Londra’daki ana merkezine gönderilmiş el yazısı bir mektup yer alıyor. Deri görünümlü, ten rengi Sk8-Hi modeli, iş birliğinin başlangıç tarihinin yazılı olduğu bir pul ile tamamlandı. Sk8-Hi Platform modeli Vivienne Westwood’un ilk kez 1981 yılında tasarladığı Pirate botlarından ilham alınarak, ikonik botlarının dikkat çeken tasarım detayı olan ten rengi kemerin eklenmesiyle ortaya çıkıyor.

Vans ve Vivienne Westwood Checkerboard Slip-On Aakkabı Modeli

Vans’in imzası haline gelen,1977 yılında tasarladığı Checkerboard deseni, Vivienne Westwood’un yine 1977 yılında yaratılan Destroy grafiğiyle birlikte kullanılıyor ve her iki markanın hikayelerinin ortak noktası Checkerboard Slip-On modelinde ortaya çıkıyor.

Vans ve Vivienne Westwood Siyah Süet Kumaşla Tasarlanan Loafer

Vans, bu koleksiyon için arşivlerinden doksanlara ait Style #53 modelini yeniden çıkartıyor. Siyah süet kumaşla tasarlanan loafer stilindeki slip-on, Vivienne Westwood’un renkli metal küresi ile bambaşka bir hale bürünüyor.

Vans ve Vivienne Westwood Old Skool ve Authentic Ayakkabı

Vans x Vivienne Westwood Anglomania koleksiyonunun son iki modeli Westwood moda evinin desenleri olan küre ve şimşeğin kullanıldığı Old Skool ve Authentic modelleri.

Vans ve Vivienne Westwood Sneaker

Old Skool modelinde kullanılan bordo süet ve kumaş, hardal sarısı dikişler ve tabanla yarattıkları zıtlık içinde bir uyum sağlarken, Vans’in ilk modeli Authentic ise bu koleksiyona özel olarak yaratılan gökyüzü mavisi rengiyle karşımıza çıkıyor.

Vans ve Vivienne Westwood Mavi Sneaker

Her iki model de “VW” baş harfleriyle tamamlanıyor. VansxVivienneWestwood koleksiyonunu Vans İstiklal mağazasında keşfedebilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir