Vans Klasiklerinden Kışa Özel Bir Model

Vans Klasiklerinden Kışa Özel Bir Model

Vans Sk8-Hi Model Ayakkabı

Vans’in Sk8-Hi modeli, 1976’da piyasaya ilk girdiğinden beri, kaykay kaymaktan çok daha fazlasını sundu. Dayanıklılığı ve çok yönlülüğü ile tüketicilerin favorisi oldu. Şimdi, yeni özellikleriyle tasarlanan bu ikonik Vans silüeti SK8-HI MTE 2.0 DX için kötü hava koşulları ve engebeli araziler bile bir sorun yaratmıyor.

Vans Sk8-Hi Ayakkabı

Hem erkek hem de kadınlar için tasarlanmış modeller, hava koşullarına dayanıklı üst kısma sahip. Vans’ın ikonik modeli, daha fazla dayanıklılık ve kavrama için, bir dil, taban detayı ve kauçuk uç kısımlar eklenerek güncellendi. Her modelin içinde soğuk ve nemli koşullarda ayaklarınızı sıcak ve kuru tutmak için MTE 360 ısı koruma teknolojisi bulunuyor ve aynı zamanda ekstra rahat UltraCush teknolojisini kullanılıyor.

Vans 2020 Kış Ayakkabı

Maksimum tutuş için 20 yıllık kar botu deneyiminden faydalanan Vans, SK8-HI MTE 2.0 DX modelinde dayanıklı MTE tabanları kullanıyor. Tüm detaylar bir araya gelerek her zeminde rahatlıkla giyilebilecek bu ayakkabıyı ortaya çıkartıyor. Gerçek bir arazi çizmesi performansı gösteren model, şehir hayatında şık ve stil sahibi görünümünüzü tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir