Turkuaz Şıklığını Kıyafetlerinize Yansıtın

Turkuaz Şıklığını Kıyafetlerinize Yansıtın

Turkuaz Renkli Yazlık Tesettür Kombin

Yaz sıcaklarında sık sık kıyafet değişikliğine gideriz. Bir gün içinde giydiğimizi diğer gün için düşünemeyiz. Herşey tertemiz olsun, mis gibi koksun isteriz. Bu açıdan da yazlık kıyafetlerimiz kışlıklara göre nicelik olarak çok çok fazladır. Hem de kış sezonuna göre yaz sezonunda giydiğimiz elbiselerimiz rengarenk bir renk cümbüşü gibidir. Maviler, turuncular, fıstık yeşiller, turkuazlar, zümrütler, lila, menekşe, narçiceği elbiseler. Sarılar sütlü kahveler, haki yeşiller… Herbirimizin renk seçenekleri farklıdır. Mavi ve turkuaz uzak sahil ülkelerinden gelen bir esintidir. Meltem olup kıyafetimizde vücut bulur.

Mavinin enginliğinde turkuazı andıran durgun bir su gibi elbiseye sahip olduğumuzu düşünelim. Kolsuz, yuvarlak klasik bir yaka ve yaka önünde fırfırlı düğmelenmiş bir atraksiyonla sembolleşmiş bir dizayn anlayışı aynı zamanda eteğiyle de bir zarafetin simgesini oluşturmaktadır. Renkler ve zevkler tartışılmaz denir ya, herkesin kendi anlayışı içinde zevkine göre bir seçeneği mutlaka vardır. Bu elbisenin içine uzun kollu bir penye bady düşünebiliriz. Eğer başka bir alternatif düşünecek olursak, böyle bir cici elbiseye hafif ve beyaz kollu bir hırkayla kombin edebiliriz. Elbette beyaz bir pantolon kıyafetimizi tamamlayacaktır. Ayakkabıya gelince, yazın özgürlüğü ve rahatlığını simgeleyen sandaletleri tercih edebiliriz.

Örtü olmassa olmazlarından olan hanımefendiler ipek bir eşarpla kendini daha iyi hissedebilirler. Çantamız, bilezik, saat ve takılarımızla birlikte farklı bir kombin oluşturabiliyoruz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir