Tek Renk Tunikle Yapılan Farklı Kombinler

Tek Renk Tunikle Yapılan Farklı Kombinler

Tek Tunikle Yapılan Yazlık Tesettür Kombinler

Kıyafet sadece üzerimize giydiğimiz elbise değildir. Kıyafet görsel olarak bizi bir bütün olarak yansıtan elbise ve objelerdir. Üzerimizde taşıdığımız görsel malzemelerin yanı sıra aynı zamanda bizi anlamlandıran davranışlarımızdır. Jest ve mimiklerimiz, el kol hareketlerimiz, yürüyüş biçimimiz, duruşumuz, bakışımız, hepsi birer kıyafet öğesidir. Kıyafet karşımızdakine vermek istediğimiz bir mesajdır. Kıyafet en doğal bir iletişim biçimidir. Bu açıdan gerek giydiğimiz elbise, kullandığımız başörtüsü, eşarp, ya da şal, kullandığımız kurdele ve flar gibi aksesuarların da bir dili vardır. Hepsi birden ve birbirini tamamlayan bir orkestradır.

Artık yaz mevsimiyle bayanlar genellikle bir tunik elbiseyi altına bol bir kumaş pantolonla giyimlerinde tercih edebiliyorlar. Bizde kombinimizde turuncu renkli tuniğimizi farklı renk kombinasyonları ile sunmak istedik. Turuncuya yakışan kombin renkleri aslında çok fazladır. Sizler de farklı çanta ve şal renkleri ile tek renk kıyafet kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Biraz turuncudan, biraz narçiçeğinden alınma renkler birbiriyle karışırsa pastel bir renk elde etmek mümkün olabiliyor. Bu tuniğimizin rengine uygun aksesuarlardan ayakkabı, bilezik ve saati tercih edebiliriz. Böyle bir kombine kontrast renklerden turkuaz bir çanta ve turkuaz bir eşarp düşünebildiğimiz gibi farklı renkleri de tercih edebiliriz. Elbette bu kombin için tunik altına beyaz pantolon tercihimizdir.

Bu tuniğin, kumaş olarak hafifliği, dokumasının kalitesi, kesimi ve modeli neo klasik bir görüntüyü bize verdiğinden aynı zamanda hem geleneksel hem de modernize bir stili bize vermektedir. Tuniğimizin kapalı yakası, cep imajları, düğmeleri ve zarafetini tamamlayan zarif bir kumaş kuşağıyla ilgi çekmektedir. Siz de kendi kombinizi oluştururken bu mevsimde gidecek, turuncu, turkuaz, sarı ve beyaz renklerden birini tercih edebilirsiniz. Bu renge ve modele göre de kendi aksesuarlarınızı belirleyebilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir