Tatil Günleriniz İçin Şık Kombinler

Tatil Günleriniz İçin Şık Kombinler

Tatil Günlerine Özel Kombinler

Yazı serin geçirmek istiyorsak eğer, güneş ışınlarını yansıtan beyaz kıyafetleri tercih etmeliyiz. Bazı kumaşlar sıcak yaz günlerinde adeta doğal bir klima özelliğindedir. İnce pamuklu veya keten bir kumaş yaz aylarında kurtarıcı kumaşlardır. Bir şilebezi, ya da daha geleneksel buldan bezinden yapılmış yazlık gömlekler atalarımızdan kalan bir giyim kuşam kültürüdür. Böyle bir elbisenin modeli, kesimi önem arz ederken, buna en önemli özellik kazandıran, sanki kıyafetin bir kimyası olan geleneksel işlemelerdir.

İster deniz kenarında olalım, denizin esintisiyle buluşalım, ister sahra yürüyüşünde bir parkura katılalım, böyle bir elbisede çok rahat edebileceğimizi kesinlikle söylemeliyim. Çoğu kez böyle elbiselerin kumaşı el tezgahlarında, geleneksel usullerle dokunurlar. Fabrikasyon olmaması, elde dokunması aynı zamanda tarihi, kültürü, otantik ambiyansı da yansıtmaktadır. Bu şık elbisenin altına bol paça bir beyaz pantolon tercih ettiğimizde kombinimiz tamamlanacaktır.

Okyanus yeşili otantik ve folklorik işlemelere, babet ayakkabılar, özel bir taştan yapılmış bir bilezik, yüzük ve gözlük renkler bir bütündür. Gold saatimiz ve özel el yapımı ebru sanatı ile işlenmiş ve üzerinde vav harfi olan çantamız ayrıca belirgin nitelikte bir değerdir.

Başörtülü bir bayan için örtünün değeri bir başkadır. Böyle bir kıyafete elbette gold ipek bir şal asil bir duruş kazandıracaktır. Kim istemez ki hem rahat, hem serinletici, hem otantik değerleri olan kültür birikimi bir yazlık elbiseyi. Siz de kendinize böyle bir tunik edinin; yazık keyfini çıkartın. Bizden söylemesi!

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir