Tarihi Yarımada’nın İncisi Sarayburnu Aile Çay Bahçesi

Tarihi Yarımada’nın İncisi Sarayburnu Aile Çay Bahçesi

Sarayburnu Aile Çay Bahçesi Fatih

Tabir-i caizse milli içeceğimiz çay, öyle bir lezzet ki kışın içimizi ısıtıyor, yazın hararetimizi alıyor. Deniz manzarasına karşı açık havada ve yemyeşil ağaçların gölgesinde çay içmenin keyfi ise bir başka…

Çay bahçeleri de özellikle bahar ve yaz aylarında insanların buluşma yerleri. Özellikle boğaz manzaralı mekanlar, hem İstanbullulara hem de turistlere en lezzetli çay servisi sunuyor.

Sarayburnu Aile Çay Bahçesi İç ve Dış Mekan

Kültürlerin, uygarlıkların, imparatorlukların kesişme noktasında, dünyanın en güzel manzarasının ve tarihi dokusunun seyir terasında konumlanan harika bir yere gidiyoruz bugün. Avrupa’dan Asya’yı seyredebileceğiniz dünyadaki yegane ve nadide bir yer Sarayburnu’ndaki tarihi aile çay bahçesine…

Büyük şehrin stresinden uzaklaştıracak, manzarasıyla ruhu canlandıracak Sarayburnu Aile Çay Bahçesi, yeni tarzıyla yeniden misafirlerini ağırlamaya başlıyor.

Sarayburnu Aile Çay Bahçesi

Şehrin ortasında… Tarihin gölgesinde… Çok lezzetli bir vaha… Tarihi Yarımada’da bir modern çağ masalı yaşamak isteyenlerin yeni istikameti Sarayburnu Aile Çay Bahçesi. Sarayburnu’nun en iddialı, en ihtişamlı, en lezzetli mekanı, bütün görkemiyle şehrin ışıltısına eşlik ediyor.

Sarayburnu Aile Çay Bahçesi Menü

İstanbul’un buram buram tarih kokan ilçesi Fatih’te yer alan Sarayburnu Aile Çay Bahçesi, manzarası ile her gideni büyülüyor. Doyasıyla deniz manzarası izleyebileceğiniz bu mekan çay içmenin dışında özellikle hafta sonu kahvaltısı ve lezzetli kaçamakları için tercih ediliyor.

Sarayburnu Aile Çay Bahçesi Gülhane

Ailesiyle birlikte buraya gelen misafirler; şehrin içinde keyifli ve huzurlu bir ortamda, ister denize karşı bahçesinde ister şık dizayna sahip iç mekanında, seçkin ve iştah açan lezzetlerin tadını çıkarıyor. Günün her saatinde tatlıya hayır diyemeyenler, makarna sevenler, çıtır çıtır pidelere dayanamayıp diyet bozanlar ve tabi ki lezzet düşkünleri, mekanın müdavimi olmaya devam ediyor.

Sarayburnu Aile Çay Bahçesi Dış Mekan

Boğaz köprüsü manzarası eşliğinde denizi seyrederken çayınızı yudumlamak, gemilerin geçişini izlemek ve huzurlu anlar yaşamak istiyorsanız Sarayburnu Aile Çay Bahçesine mutlaka gitmelisiniz.

Sarayburnu Aile Çay Bahçesi İletişim:

  • Adres: Hoca Paşa, Kennedy Cd. No:8, 34112 Fatih, İstanbul
  • İletişim: 0212 522 13 97

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir