Şeker Pembesi Renkle Gelen Farklı Stiller

Şeker Pembesi Renkle Gelen Farklı Stiller

Pembe Renkli Farklı Kombinler

Şeker pembe bir elbiseyi sizler için iki farklı tarzda kombinledik. Özellikle genç kızlarımızın tercih ettiği bu renk, modeliyle ve bel kısmının zarif işlemesiyle şık bir elbise olduğunu söylemeliyiz. Sanki pembe bir gül taç yapraklarıyla dikeninden kurtulmuş pembe bir dünyayı yansıtabiliyor.

Dertten, tasadan uzak, umudu ve mutluluğu simgeleyen bir özgürlük esintisi verebiliyor. Çünkü bu kombinimiz pembe converse stili spor bir bez ayakkabıyla bütün resmi kalıpları bir kenara bırakarak, duyguları bulutlara taşıyabiliyor. Eğer isterseniz topuklu bir ayakkabıyla de daha ciddi ve resmi olabileceğiniz ortamları da dikkate alabileceğiniz bir kombin oluşturabiliyorsunuz.

Beyaz bir pantolon, ayrıca uzun kol beyaz bir penyeyi de düşünebiliriz. Gözlükler, çantalar seçeceğimiz değerlere göre değişecektir. Çanta, gözlük ve saat buna dahildir. Eşarp ya da şal, kullanım ihtiyacına göre biçim almalıdır. Böyle bir renk yelpazesini taşıyan kombini uyumlu renk bir eşarpla farklı bir kontrast elde edebiliriz. Benim tercihim de bu yöndedir.

Genç kızlarımız çocukluğunu hiç unutmazlar. Oyuncakları, bebekleri renk bakımından ya şeker pembesidir; ya da pembenin diğer versiyonudur. Pembe rengin genç kızlarımız üzerindeki etkisi pembe gülün bıraktığı ıtır kokusundan daha etkindir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir