Roman Yeni Sezon Bluz ve Gömlek Modelleri

Roman Yeni Sezon Bluz ve Gömlek Modelleri

Roman Bluz ve Gömlek Modelleri 2014

Hanımlar için eteklerin şıklığı her zaman farklıdır. Özellikle uzun ve modern etekler her hanımın gardırobunda bulunan, en temel kıyafetlerin başında gelmektedir. Etek giymeyi seven hanımlar için bluz ve gömlek tercihleri de ayrı bir konudur. Sizler için sezonun öne çıkan ve eteklerinizle kombinleyebileceğiniz en şık bluz ve gömlek modellerini araştırdık.

Roman Bluz ve Gömlek Modelleri 2014

Sezonda en beğendiğimiz markalardan birisi de Roman. Markanın 2014 yeni sezon koleksiyonuna baktığımızda, en çok dikkatimizi bluz ve gömlek modelleri çekti diyebiliriz. Etek tercihlerinizde kombininizi üst grupta tamamlayacak birçok modeli, Roman’ın yeni sezon koleksiyonunda bulabilirsiniz.

Roman Bluz ve Gömlek Modelleri 2014

Bluz ve gömlekler nasıl kombinlenmelidir?

Sonbahar kış sezonunda etek modelleri, genellikle mevsimle uyumlu olarak tek renk olmaktadır. Bu yüzden üst giyim tercihinizi desenli ve iki renkli modellerden yana seçmenizi öneriyoruz. Özellikle sezon renklerini üst grup tercihlerinizde kullanabilirsiniz. Tek renk bir etek üzerine tercih ettiğiniz desenli bir gömleği, yine tek renk bir eşarp ya da şal ile kombinleyebilirsiniz.

Roman Bluz ve Gömlek Modelleri 2014

Roman 2014 bluz ve gömlek modellerinde, renk ve model bakımından zengin ürün seçenekleri de dikkatimizi çekti diyebiliriz. Tasarımlardaki zenginlik kadar, kumaş tercihinin de fazla olması Roman’ı bu sezon favori markalarımız arasına soktu. Özellikle çalışan hanımlara, Roman’ın bluz ve gömlek modellerine göz atmalarını öneriyoruz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir