Ramazan Bayramına Özel 3 Farklı Etek 3 Farklı Kombin

Ramazan Bayramına Özel 3 Farklı Etek 3 Farklı Kombin

Uzun Etek Modelleri

Ramazan coşkusunu yaşarken bir yandan da bayrama da hazırlanmanın heyecanını hissediyoruz. Çocukluğumuzdan miras kalan bayrama hazırlık hissi her geçen sene kendini yeniden hatırlatıyor. Bir yandan nerede o eski bayramlar diyen yanımız bir yandan da hala içimizdeki o çocuğun heyecanı ve telaşı bizi bayrama en özenli şekilde hazırlamaya davet ediyor.

Bayramlara olan saygımız ve özenimizi yine tüm heyecanımızla hissederken gelin 3 farklı etek ile 3 farklı bayram kombini nasıl hazırlayabiliriz birlikte göz atalım.

Bayram Kombini Tesettür

Volanlı Bluz
Saten Etek
Şal
Yüzük
Çanta
Ayakkabı

Güller Açtıran Bluz ve Etek Kombini

Güller açtıran desenli bluzdan daha bayramlık bir görünüm olacağını düşünmediğimizden, içimizi açan bu parçanın başrol oynadığı kombinle başlamak istiyoruz. Gül deseninin ahengini kullanabileceğiniz zaman geldi çattı. Bayramın neşesiyle kombinleyebileceğiniz desenli tasarımlar, coşkunuzu ikiye katlayacak. Bu romantik görünümü dengelemek için saten bir etek ve yine sade ayakkabı çantadan yardım alabilirsiniz.

Bayramlık Kombinler

Çizgi Desen Gömlek
Pilili Etek
Şal
Kolye
Çanta
Ayakkabı

Geometrik Çizgilerin Netliğinde Bayram

Romantik desenlerle arası iyi olmayan ve seçimlerinde net detayları görmeyi sevenler için geometrik çizgilere sahip bir gömlek ve yine keskin net bir duruş sağlayan pilili etek doğru bir seçim olabilir. Zarif topuklu ayakkabı ve minik zincirli bir çanta bayram şıklığınızı tamamlamanıza yetecektir.

Tesettür Bayram Kombini

Dökümlü Gömlek
Simli Etek
Şal
Bileklik
Çanta
Ayakkabı

Sade ve Yalın Bayram Kombini

Desenlerin yanından bile geçmeyen seçimlerinde sadeliğe önem verenler için siyah zamansız bir gömlek ve gri tonlarında pilili etek bu bayram için kurtarıcı bir kombin seçeneği olabilir. Simli dokusuyla ışıltısı yüksek bu eteği minik topuklu bir ayakkabı ile kombinleyerek bayram şıklığını bir tık daha yukarıya taşıyabilirsiniz.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir