Pandora 2013 Takı-Aksesuar Modelleri

Pandora 2013 Takı-Aksesuar Modelleri

Pandora-Takı-Aksesuar-Modelleri-2013

Pandora 2013 Takı-Aksesuar Modelleri

Dünyanın en fazla satılan takı ve mücevher markası olan Pandora’nın bu başarısındaki en önemli etken kolye ve bileziklere takılan charm’lar. Her birinin kendine özgü anlamlarının olduğu charm’lar özellikle tasarıma meraklı bayanlar tarafından büyük ilgi görüyor.

Pandora, size ait sembolleri vidalama özelliği ile aynı zamanda diğer takı ve mücevher markaları arasında farklı bir yerde bulunuyor. Böylece herkesin kendine özel kolye ve bilezik hazırlamasına imkân tanıyor. Pandora, başlatmış olduğu bu akımla, her kadının kendi hikâyesini oluşturmasına fırsat tanıyor.

Pandora-2013-Takı-Aksesuar-Modelleri

Pandora tasarımcıları, markanın sattığı her ülkenin etnik yapısına uygun bilezikler tasarlıyor. Yunanlılara nazar boncuğunu kaptırmışız. Bunun için tatlı bir savaş içindeyiz komşumuzla. Geri almaya çalışıyoruz.

50 ülkenin içinde Türkiye’ye, altına olan merakı sebebiyle, Osmanlı İmparatorluğu’nun ihtişamından esinlenerek bir bilezik tasarlandı. Osmanlı motiflerinin ağırlıklı olduğu bilezikte altın, pırlanta, safir ve inci kullanıldı.

Pandora takı modellerini Saat&Saat mağazalarında bulmanız mümkün.

Pandora-2013-Takı-Aksesuar-Modelleri

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir