Özel Davetler İçin Uygun Şık Abiye Kombini

Özel Davetler İçin Uygun Şık Abiye Kombini

Daverler için Tesettür Abiye Kombini

Yaz mevsimi ile birlikte davet ve özel günlerin sayısı da artmaktadır. Davetlerde şık ve zarif olabilmek için doğru kombinleri yapmamız gerekmektedir. Ne giyeceğinize karar veremediğiniz o günlerde siyah ve beyaz her zaman kurtarıcı parçalardır. Hepimiz gardıroplarında mutlaka siyah ve beyaz parçalardan oluşan kıyafetlerimiz bulunmaktadır. Özellikle bu sezon siyahın ve beyazın birbiri ile uyumlu kombinlerini sıkça görmekteyiz. Birçok tesettür giyim markaları da 2013 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarında siyah ve beyaz renk geçişleri olan tasarımlarla siz hanımların beğenisine sunmuşlardır.

Bu kombinimizde tüm parçaları bir bütün olarak sunmak istedik. Tül siyah beyaz geçişleri olan uzun bir etek üzerine, beyaz bir gömlek ve siyah bir ceketi kombinledik. Şık ince zarif bir kemerle de kıyafetimizi tamamladık. Baskın renk siyah olduğu için ayakkabı tercihimizi siyahtan yana kullandık. Kombinimize kırmızıyı da katarak üçlü renk uyumunu sağladık.

Siyah beyaz ve kırmızıyı barındıran bir şal ile kırmızı bir çantanın uyumunda şık takıları da birleştirdik. Sizler takı ve eşarp tercihinizdeki renk kombinasyonlarını farklılaştırabilirsiniz. Bu kıyafeti aslında bir çok üçüncü renkle de tamamlayabilirsiniz. İsterseniz gold bir eşarp ve çanta ya da mint bir eşarp ya da çanta ile de üçüncü rengi tamamlayabilirsiniz.

Şıklık aslında doğru renk ve parçalarla tamamlanmaktadır. Bazen şık olmak adına bir renk cümbüşü içine girildiği zaman estetik görüntü de kaybolmaktadır. Yaz mevsiminde en çok tercih edilen mintler, pembeler, sarılar, beyazlar ve siyahlar sıkça gördüğümüz kombinler arasında olacaktır.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir