Nar Çiçeği Renginde Zarif Bir Kombin

Nar Çiçeği Renginde Zarif Bir Kombin

Nar Çiçeği Renginde Tesettür Giyim Kombini

Klasik Türk Musikisinin üstadlarından Çinüçen Tanrıkoru‘nun unutulmaz şarkılarından biri de “Günaydınım… Narçiçeğim“dir. Bugün oluşturacağımız kombin bütünüyle kırmızıdan oluşmasa da nar çiçeği bir eteğin bir hanımefendiyi ne kadar zarif ve şık olacağını göstermek açısından bir şarkının adını zikrederek yazımıza başladık. Oluşturduğumuz bu kıyafetin imzasını bu zarif etek tek başına atmaktadır.

Boydan boya topuklara kadar uzanan bol kesimli yazlık bir etek. Nar çiçeğinden derlenmiş bir renk hazinesi. Bir sabah günaydını kadar enerjik. Bir şarkı kadar etkileyici. Böyle bir eteğe, yakasıyla, cepleriyle orjinal kırık beyaz bir ceket. Ağaçtan kopartılmış bir çiçek dalı; çantalar, bilezikler, saatler, ayakkabılar, gözlükler yerli yerince bu kıyafete eşlik ederler. Böyle bir kıyafet yaz sezonunun favori kreasyonlarından ve en çok beğeni alan renk ve modelini oluşturmaktadır.

Bu kıyafeti “Günaydınım… Narçiçeğim” şarkısındaki nota çizgisine notalar gibi yerleştirebilirsiniz. Kendinizi bu kıyafetle bir şiirde bir şarkıda bulabilirsiniz. Bu kıyafetle sadece duygularınızı ifade etmek için değil; sadece aynalarda kendinizi mutlu görmek için değil; belki de içten gelen bir tebessüme teslim olmak içindir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir