Naquesh İstanbul Cafe&Butik Ramazan’a Hazır!

Naquesh İstanbul Cafe&Butik Ramazan’a Hazır!

Naquesh İstanbul Cafe&Butik Ramazan'a Hazır!

“İftar nerede yapılır?” sorusunu soranlar için yepyeni bir önerimiz var: Naquesh İstanbul Cafe&Butik!

Bu yıl Ramazan 9 Temmuz 2013 tarihinde başlıyor ve restoranlar Ramazan için özel menü ve iftar sofraları hazırlamaya çoktan başladı.

Ramazan ayı için hummalı bir hazırlık içinde olan en özel adreslerden biri de Türkiye’nin ilk Cafe&Butik’i Naquesh İstanbul… Geçtiğimiz Şubat ayında açılışını Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bülent Arınç‘ın yapmış olduğu Naquesh İstanbul şimdilerde Ramazan için hummalı bi şekilde hazırlık yapıyor. Bu çalışmaları ile Cnn International Türkiye kanalının da dikkatini çeken Naquesh İstanbul, geçtiğimiz günlerde ayrıcalıklıklarını tüm dünyaya canlı yayınla anlattı.

Naquesh İstanbul Cafe&Butik Ramazan'a Hazır!

Konsepti öyle orijinal ki…

Ankara Çukurambar’da hizmet veren, ebru tablolar, seccadeler, el yapımı kahve fincanları ve şık giyim ürünlerinin cafe konseptiyle buluştuğu mekan Naquesh İstanbul, Ramazan’a özel bir menüsüyle eski Ramazanlara özlem duyanları iftara davet ediyor. Mekanın Ramazan menüsünde özel spesiyaller, Osmanlı yemekleri, şerbetler, şıralar ve geleneksel lezzetlerimizden oluşan tatlılar bulunuyor.

Naquesh İstanbul Cafe&Butik Ramazan'a Hazır!

Naquesh İstanbul Cafe&Butik, en güzel yemeklerin yeneceği, pide kokusuna olan hasretin giderileceği bu özel ay için çoktan hazır! YesilTopuklar.com olarak, aileniz ve dostlarınızla birlikte Naquesh İstanbul‘da Ramazan’ın en güzel tatlarını denemenizi tavsiye ederiz.

Naquesh İstanbul Cafe&Butik Ramazan'a Hazır!

Naquesh İstanbul iftardan sonra ise unutamayacağınız anlar için kapılarını ardına kadar açıyor. Türk Sanat ve tasavvuf müziği eşliğinde açık büfe meyve standı, tatlı saatleri, el yapımı fincanlarda kahve ikramları ve butikte sürpriz indirimler Ramazan ayı boyunca Naquesh İstanbul’da… Unutmadan söyleyelim, Ramazan’da 12:00-23:00 saatleri arasında hizmet verecekler…

Naquesh İstanbul Cafe&Butik İletişim:
Adres: Kızılırmak Mah. 1426.Cad 22/C Çukurambar-ANKARA
Tel: (0312) 220 07 01 – (0312) 220 23 24

Naquesh İstanbul Cafe&Butik Ramazan'a Hazır!

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir