Mint Rengi İle Şık Bir Yaz Kombini

Mint Rengi İle Şık Bir Yaz Kombini

Mint Renkli Yazlık Kombin Önerisi

Bir an; temiz duygularınızla beyaz bulutlar ile masmavi suların renklerinin birleşerek dalgasız bir deniz sahilinde, belki de çarşaf gibi bir göl kenarında kendinizle baş başa kaldığınızı düşünün. İşte O an sakinlik, dinginlik zihinsel yorgunluğunuzun giderildiği andır. Yıl boyunca hara güre çalışarak yorgunluğunuzun bir yaz tatil ile giderildiği bir zamandır. Bir sükûnet, bir suhulet ve kendinizi bıraktığınız bir mutluluk zamanıdır. Beyaz ve mavi böyle bir şeydir. Bu elbisemizi, genç kızlarımız ve kendini genç hisseden tüm hanımlarımız için hazırladık.

Sanki bir macar masalından esinlenmiş, folklorik bir havası olan bu mint rengi elbisenin yorumu biraz da çağdaş normlarda çıtı pıtı diyebileceğimiz bir türde. Tesettürlü hanımlar isterlerse, astarsız yazlık beyaz bir ceket ve beyaz bir pantolonla kombin yapabilirler. Ayakkabı, çanta bilezik, saat ve gözlük gibi aksesuarlar zevkinize göre siz de uydurabilirsiniz. Böyle bir kıyafete, mint rengi bir eşarp da kaçınılmaz.

Böyle bir kıyafet, yaz gününün yakıcı sıcağında, serinleten bir işlevi vardır. Kumaşın inceliği ve kalitesi ile birlikte rahat kullanımın yanı sıra masumiyeti estetik kalıplara döken duygu ve düşüncenin bir ifade şeklidir. Bu şık elbiseyi farklı şekillerde de kombinleyebilirsiniz. Eşarp yerine tek renk bir şal ile de kullanma şansınız var. Sıcak yaz günlerinde rengarenk kıyafetlerle tüm negatif duygularınızdan kurtulabilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir