LAFFAN Jewellery ile Bir Doz Lüks

LAFFAN Jewellery ile Bir Doz Lüks

LAFFAN Jewellery

Çağımızın güzellik anlayışında “lüks” neyi ifade ediyor? Bu sorunun cevabını arayarak kişiye özel hazırlanan mücevherleri sorguluyoruz…

Takı ve mücevher dünyasının lüks anlayışı yavaş yavaş değişim göstermeye başladı. Evet göz kamaştıran mücevher koleksiyonlarına ulaşılabilirlik çok daha arttı. Pek çok değerli mücevherlerin yer aldığı piyasada tüm bu ürünlerle karşılaşmak artık çok normal.

LAFFAN Jewellery

Fakat yeni “mücevher ve lüks” anlayışını kavramak için çok daha fazlasına ihtiyaç var. Dürüst olmak gerekirse tüm lüks ürünlere hayranız. Bunun nedeni belki de LAFFAN Jewellery markasının kişiye özel mücevherleri ile tanışmamız.

LAFFAN Jewellery pırlanta ve mücevhere olan tutku ve heyecanıyla en güzel anları zarif dokunuşlarla, özel tasarımlarla süslüyor. Yeni neslin lüks anlayışında ne gösteriş ne de sıradanlık var. Onlar bir doz lüksün peşinde

LAFFAN Jewellery

Kullanırken kendini ifade edecek bir mücevheri taşımayı tercih ediyorlar. Kendilerini daha iyi hissetmeyi sağlayacak sanatkarların hassas çalışmaları ile titizlikle ve tamamen el işçiliği ile üretilen tasarımları kullanmak istiyorlar. Bu köklü bir değişim!

Tesettür Abiye Kombinleri 2017

Kolye & Küpe: LAFFAN Jewellery

Bir doz lüks” cümlesi elbette sadece tasarımının özgün olmasıyla yetinen bir ifade değil. LAFFAN Jewellery markasının pırlanta ve değerli taşlarının hepsi uzun seyahatler neticesinde taş uzmanı ekibi tarafından teker teker seçiliyor ve usta eller tarafından geleneksel motiflerden esinlenerek yeni nesil zarif ve şık tasarımlara dönüşüyor. Böylelikle özgün tasarım beklentisine, yüksek kalite göz alıcı ışıltısıyla büyüleyen değerli taş beklentisi de ekleniyor.

LAFFAN Jewellery

Mevsim Taşları

Yeni nesil pırlantaların etkileyici olmak için büyük boyutlara ihtiyacı yok. Var olan ışıltısı parmakları saran kuyruklu bir yıldız gibi elin her hareketinde yansıyarak büyülüyor.

Uzun yıllardır değerli mücevherler üreten LAFFAN’da mücevherlerin hikayesi, hayal atölyesinde başlıyor ve sonrasında kağıt üzerinde şekilleniyor. Hayalin yakalandığı anda tasarım süreci detaylandırılarak heyecan dolu bir yolculuk başlıyor, hayallerin gerçeğe gebe olduğu…

Tesettür Abiye Kombinleri 2017

Yüzük: LAFFAN Jewellery

Mücevherler Kullanıcının Ruhuyla Yaşar

LAFFAN Jewellery tasarımlarında detayların öne çıktığı mücevherlere şahit oluyoruz. Mücevherlerin farklı bir ruha sahip olduğunu düşüncesi ise markanın önemsediği bir diğer konu. Zira mücevherler de kullanıcıyla birlikte yaşarlar, konuşurlar ve kendi hikayelerini üretirler. Bu hikaye, mücevher tasarımcısının çizdiği yolda başlar ve ancak onu taşıyacak kişinin ruhuyla devam edebilir.

LAFFAN ‘ın tüm özel tasarım mücevherleriyle ilgili detaylı bilgilere 0 (212) 522 64 22 / 23 nolu telefondan, www.laffan.com.tr ‘den, Facebook (Laffan Jewellery), Twitter (@laffanjewellery) ve Instagram (@laffanjewellery) hesaplarından ulaşabilirsiniz.

LAFFAN Jewellery

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir