Kürkler Sportif Oldu, Her Keseye Uydu

Kürkler Sportif Oldu, Her Keseye Uydu

Varlıklı kadınların özel davetlerde ve gecelerde giydiği kürkler, yeni nesil tarafından gündüzün ortasında jean’lerle kullanılıyor. Lüks kıyafet olmaktan çıkan kürkü bundan sonra koleksiyonlarda yelek, ceket daha sık göreceğiz.

Bir dönem imitasyon, bir dönem gerçek olarak madayı da, modacıları da etkisine alan kürk, 2009-2010 kışında tekrar gözde. Hem de elmas gerdanlıklar, uzun ipek elbiseler ve yüksek iğne topuklu papuçlarla kullanıldığı şekli ile değil! Gayet spor ve günlük giysiler ile… Statü ve lüks simgesini kürkler sadece birlikte kullanıldığı ürünler ile değil kullanıcıları ile de dikkat çekiyor.

kürk manto modelleri 2010 a

Herhangi bir canlı öldürülerek değil, taknolojinin nimatlerinden faydalanılarak üretilmiş sahte kürkler… Kısaca kürkler balo salonlarından kısalarak sokağa çıktı. Sezonda kürk lüksünden çok  şey kaybettiği halde ihtişamından hiçbirşey kaybetmemiş görünüyor. Yine birçok bayanın en favori giysisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Şimdilerde her isteyenin ulaşabildiği kürklerin kullanım ortamları, fiyat aralığı ve yaş grubu da değişti. Bu değişimde modanın karşı konulmaz itici gücünü göz ardıetmek imkansız. Helede birbirinden şık ve sıcacık kürk tasarımları gördükten sonra. Moda kullanmaya karar verdiği pek çok şey gibi üzerinde binlerce tartışma yapılan kürkü de evirdi çevirdi, ters düz etti ve sonunda tüm kadınlara giydirmeye karar verdi.

kürk manto modelleri 2010

Yazı: Reyhan Yazıcı

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir