Hayal Ettiğiniz Evlilikte Yüzüğünüzü Kendiniz Tasarlayın

Hayal Ettiğiniz Evlilikte Yüzüğünüzü Kendiniz Tasarlayın

İnci Gold Yüzük ve Bileklik

İnci Gold düğün sezonunun en yoğun yaşandığı şu günlerde, eşsiz yüzük arayışında olanlara özel Wedding Koleksiyonunu sunuyor. Dileyenler İnci Gold’un dijital uygulaması üzerinden özel gün için kendi evlilik yüzüğünü de tasarlayabiliyor.

Kuyumculuk sektörünün köklü markalarından İnci Gold, evlilik yolunda adım atacaklara özel şık ve eşsiz Wedding Koleksiyonu sunuyor. Mücevherde ‘kendi takını tasarla’ dönemini başlatan İnci Gold’un yenilenen dijital uygulamasında yer alan binlerce kombinasyon ile isteyenler zevklerine en uygun evlilik yüzüğü ya da tektaş tasarımı yapabiliyor.

İnci Gold Yüzük

Rüya gibi düğünlere eşsiz tektaş İnci Gold’da

Özel tasarımlarla kişinin zevkine göre oluşturulabilen İnci Gold koleksiyonu, birbirinden eşsiz takılar, değerli taşlar, altın, gümüş ve çeşitli pırlantalar arasından sayısız seçenekler sunuyor. Zevke göre seçilebilen taşlar ve aksesuarlarla zenginleşen takılar sayesinde hayal ettiğiniz evlilikler daha özel hale gelecek.

İnci Gold Dijital Uygulaması

İnci Gold’un sektöre öncülük ettiği dijital uygulaması, kullanıcılara tasarımlarını, kendi beğenilerine göre oluşturabilme imkanı da sağlıyor. Google Play Store ve App Store’dan ücretsiz ulaşacağınız ‘İnci Gold’ uygulamasından 1500 ürünün taş ve altın rengini, ayarını, ölçüsünü tasarlayıp son halini çeşitli açılardan görerek satın alma fırsatı sunuyor.

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir