Ensari Konağı’nın Lezzetli Sofraları…

Ensari Konağı’nın Lezzetli Sofraları…

Alkolsüz Mekanlar: WOW Ensari Konağı Eyüp

WOW Ensari Konağı Eyüp Yenilenen Mutfak ve Servis Anlayışıyla Hizmetinizde…

Tarihi dokuların günümüze kadar geldiği mahalleriyle ve islam inancında özel bir yeri olan Eyüp Sultan Camii‘nin hemen yakınında yer alan geniş bahçeli tarihi konak WOW Eyüp Ensari Konağı, misafirlerine en iyi hizmeti sunmak için yenilendi…

Eyüp Sultan’da Türk mutfağının en güzel lezzetlerinin sunulduğu Ensar Konağı, yenilenen servis ve kalite anlayışıyla İstanbul’luların hizmetine sunuluyor.

Eyüp Sultan‘ın mistik atmosferinde Türk mutfağının en güzel lezzetlerinin sunulduğu Ensar Konağı, yenilenen servis ve kalite anlayışıyla İstanbul’luların hizmetine sunuluyor. Kalanderhane Caddesi üzerinde, 1450 m2’lik alan üzerinde yer alan geniş bahçeli tarihi Ensar Konağı kısa süre önce hizmete başladı.

WOW Ensari Konağı Eyüp Mistik Bir Atmosferde Konaklamanın ve Lezzetli Sofralarda Ağırlanmanın Zevkini Yaşayın…

Ballı tavuk mahmudiye, kuzu tandır, istim antrikot, hünkar beğendi gibi geleneksel lezzetlerin yanında bol çeşitli çorbaları, salataları, zeytinyağlıları, tatlıları, şerbet çeşitleri, meşrubat ve sınırsız çay servisi ile Ensar Konağı konuklarını karşılıyor.

WOW Ensari Konağı, düğün-nişan ve mevlüt gibi organizasyonlarınız için sizlere en iyi hizmeti sunuyor.

Osmanlı mimarisiyle yenilenen tarihi Ensar Konağı, mistik bir atmosferde birbirinden lezzetli yemekleri yemek ve ardından mis kokulu Türk kahvesini yudumlama keyfini yaşamak isteyenlerin adresi…

WOW Ensari Konağı Eyüp
Adres:
Kalendarhane Caddesi No:6 Eyüp – İstanbul
Telefon
: 0 212 501 05 20

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir