Cadde’nin En Yenisi EMPORIO ARMANI

Cadde’nin En Yenisi EMPORIO ARMANI

Emporio-Armani-Bagdat-Caddesi

Emporio Armani Bagdat Caddesi Açıldı!

Doğuş Perakende Grubu’nun temsilciliğini yürüttüğü dünyanın önde gelen lüks markaları arasında bulunan Emporio Armani, Türkiye’deki en yeni mağazasını 19 Aralık’ta İstanbul’un en gözde alışveriş bölgelerinden biri olan Bağdat Caddesi’nde hizmete açtı. 690 metrekarelik bir alanı kaplayan mağaza, 8 kattan oluşuyor ve Bağdat Caddesi No: 469’da yer alıyor.

Emporio Armani mağazasının iç dekorasyonu, en ince detayına kadar Giorgio Armani ve Milano’daki mimar ekibi tarafından tasarlandı. Mağaza bir yandan klasik Emporio Armani mağaza konseptinin ruhunu taşırken, aynı zamanda modern bir tasarım sunuyor.

Emporio-Armani-Bagdat-Caddesi

Emporio Armani ve Caffe konseptlerini birleştiren Bağdat Caddesi mağazası, müşterilerini Caffe’nin de yer aldığı geniş ve ferah bir teras ile karşılıyor. Zemin katta ayakkabı, çanta, parfüm, gözlük ve aksesuar gibi ürünlerin sunulduğu reyonlar ile üst katlarda kadın ve erkek giyim ürünleri yer alıyor.

Emporio Armani Bağdat Caddesi mağazasında, kadın ve erkek giyim koleksiyonlarının yanı sıra, ayakkabı ve çantadan iç giyime, takıdan spor ürünlerine, parfümden saat ve güneş gözlüğüne kadar geniş bir yelpazede her zevke uygun, kaliteli ve özgün ürünleri bulmak mümkün.

Emporio-Armani-Bagdat-Caddesi

1981 yılında kurulan modern kıyafet ve aksesuar tasarımlarıyla, modaya yön veren ve trendleri belirleyen Emporio Armani markasının, İstanbul’da Bağdat Caddesi, Maçka ve İstinye Park, Ankara’da Panora AVM olmak üzere toplam 4 mağazası bulunmakta. Emporio Armani Bağdat Caddesi’ndeki yeni mağazası ile İstanbul Anadolu Yakası’ın en uğrak alışveriş noktalarından biri olacak.

Emporio Armani, İstanbul Bağdat Caddesi: 0216 416 64 64 | Maçka: 0212 233 06 66 | İstinye Park: 0212 345 61 10 | Ankara Panora: 0312 490 17 78

Emporio-Armani-Bagdat-Caddesi

Yorumlar

“Cadde’nin En Yenisi EMPORIO ARMANI” için bir yanıt

  1. […] ve stiliyle milyonlarca kişiye ilham kaynağı olan ünlü model Tülin Şahin, 14 Şubat için Emporio Armani İstinyePark mağazasını ziyaret ederek, stil önerilerinde […]

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir