Bilmeniz Gereken 5 Yenilikçi Tesettür Giyim Markası

Bilmeniz Gereken 5 Yenilikçi Tesettür Giyim Markası

Yeni Tesettür Giyim Markaları

Tesettürlü kadının giyim stiline yenilik katacak markalara keşif yolculuğumuz başlıyor.

Şehrin sokaklarına stil taşıyan birbirinden özel markalar, modern ve yalın siluetleriyle çabasız şıklığın anahtarını sunuyor. Renk skalalarıyla, kesimleriyle, farklı havalarıyla gündüzden geceye, yazdan kışa zaman ve mekan tanımayan tasarımları tesettürlü kadınlarla tanıştırıyoruz.

Modgrey 2017 - 2018 Koleksiyonu

Jile & Kap: Modgrey – Satın Al

Modgrey

Modgrey, son zamanların adından sıkça bahsettiren markası. Yenilik arayan tesettürlü kadınları benzersiz tasarımlarıyla buluşturan Modgrey, modern çizgilerle elegan siluetleri yakalamanın peşinde.

Yüksek moda anlayışıyla mütevazı görünümler sunan markayı henüz keşfetmediyseniz hiç beklemeyin. Moda, modern ve modest kavramlarını harmanlayarak koleksiyonlar hazırlama mottosunda olan Modgrey‘in özgün, alışılmışın dışında tarzı tutku uyandıracak.

Touche Prive 2017 - 2018 Koleksiyonu

Touche Prive

Bilmeniz gereken tesettür markaları listesinde başı çeken Touche Prive, özellikle gençlerden büyük ilgi görüyor. Sofistike parçaları, sıra dışı kesimler ve oldukça enerjik duruşlarıyla öne çıkan marka moda dünyasının yeni görünümlerini tesettürlü kadınlarla buluşturuyor.

Yeni Tesettür Giyim Markaları

Rahatlığı elden bırakmadan şıklığın peşine düşen Touche Prive, ulaşılabilir parçalarıyla da gördüğü ilgiyi hak ediyor. İstanbul’da, Türkiye’nin pek çok yerinde ve hatta dünyanın pek çok yerinde mağazası bulunan Touche Prive’ın sevilen parçalarına alisveris.yesiltopuklar.com online alışveriş sitemizden ulaşılabilirsiniz.

Baqa 2017 - 2018 Koleksiyonu

Baqa

Tesettürlü kadının yaşamına stil katmaya gelen markalardan biri de Baqa. Estetik ve çağdaş tasarımlarıyla, kozmopolit bir havayı yansıtan marka, sofistike, dinamik, şık ve hatta konforlu. Tesettürlü kadınların stiline deneysellik katarak hem feminen hem maskülen çizgileri buluşturan Baqa, dengeyi şıklığıyla yakalıyor. Şehirli kadının hayatına dokunuşlarıyla yeni bir soluk getiren Baqa, güçlü stil kodlarını belirliyor. Nişantaşı, Akasya AVM ve Üsküdar’daki mağazalarından ulaşmanız mümkün.

Qooq Store 2017 - 2018 Koleksiyonu

Qooq Store

Bir gardırobu tek başına bir markayla doldurmak mümkün. Bu iddiasını her koleksiyonuyla tekrar tekrar kanıtlayan Qooq, tesettürlü kadının stiline yeni bir dokunuş yapmaya geldi. Moda dünyasının yepyeni trendlerini, muhafazakar çizgide tasarlayan ve genç görünümleriyle karşımıza çıkan marka özellikle gençlerin ilgi odağı. Konforla beraber şıklığı da beraberinde getiren Qooq Store‘un sevilen parçalarına alisveris.yesiltopuklar.com online alışveriş sitemizden ulaşılabilirsiniz.

Hooop Store 2017 - 2018 Koleksiyonu

Hooop Store

Günlük hayatın temposuna yeni bir soluk getiren genç markalardan Hooop Store, kısa zamanda çok yol kat etti. Tesettür giyime Hooop Store dokunuşuyla taze bir nefes veren marka, ihtiyaç duyulan her parçayı trendleri kullanarak tasarlıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir