Ataşehir’in En İyi Alkolsüz Mekanları

Ataşehir’in En İyi Alkolsüz Mekanları

Ataşehir Alkolsüz Mekan Önerileri

Mekan önerilerimiz tüm hızıyla devam ediyor. İstanbul’u adeta karış karış gezip, sizin için alkolsüz ve nezih mekanları aramayı sürdürüyoruz. Bugünkü durağımız İstanbul’un yeni ve gözde ilçelerinden Ataşehir…

Ataşehir gerek yapılaşma gerekse insan yoğunluğunu göz önüne aldığımız da, Anadolu yakasının en yoğun bölgelerinden bir tanesi. Gelir seviyesinin orta-üst seviyede olduğu Ataşehir’in çoğu mekanı güzel fakat maalesef alkollü. YeşilTopuklar mekan editörü olarak Ataşehir’in en gözde alkolsüz mekanlarını sizler için derledik…

Ataşehir Ovalı Konya Mutfağı

Ovalı Konya Mutfağı

Konya’nın eşsiz lezzetlerini katkısız bir şekilde servise sunan, vizyon olarak da kaliteyi benimsemiş mekan, Paladium AVM’nin tam karşısında ki lüks restaurantı ile sizleri bekliyor. Ovalı‘da sadece pidenin Konya halini değil, yörenin diğer lezzetlerini de tadabilirsiniz.

Ovalı Konya Mutfağı İletişim:

Adres: Barbaros Mahallesi, Barbaros Caddesi, No: 239 Ataşehir /İstanbul
Tel: ( 0216 ) 470 61 63

Ataşehir Baldır Et

Baldır

Ayranı ve steak etinin dilimlenmiş hali ile doğu Ataşehir’de bulunan mekan, farklı lezzette et tecrübe etmek isteyenlerin uğrak mekanı olabilir. Et ve yumurtanın eşsiz birleşimini de tadabileceğiniz Baldır‘da menüden sizleri şaşırtacak daha bir sürü lezzet bulunabilir.

Baldır İletişim:

Adres: Barbaros Mahallesi, Barbaros Caddesi, Timur Sokak, No: 2/A  Ataşehir / İstanbul
Tel: ( 0216 ) 470 54 56

Ataşehir Maria's Cheesecake

Maria’s Cheesecakes

Cheesecakes üzerine master yapmış içeri girer girmez muhteşem bir koku ile sizleri karşılayan mekan, özellikle öğle yemekleri arasında Ataşehir bölgesinde çalışanlar için bulunmaz bir tatlı dükkanı. Mekanın en favori ürünü ise limonlu cheesecakes…

Maria’s Cheesecakes İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı, 36. Ada, Ata Blok 2-3, No: 11 Ataşehir / İstanbul
Tel: ( 0216 ) 455 17 22

Ataşehir Tandır Candır

Tandır Candır

Adı gibi lezzetleri de farklı olan, acının bolca kullanıldığı mekan Ataşehir’in karnınız acıktığında hızlıca atıştırabileceğiniz mekanları arasında. Tandır ateşinde yapılan bütün ürünlerin lezzeti ister istemez normal ateşe göre daha farklı ve lezzetli. Özellikle farklılık iyidir diyenler için Tandır Candır, gidilmesi gereken bir mekan.

Tandır Candır İletişim:

Adres: Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı, Ata 2/2, No 4, Ataşehir, İstanbul
Tel: ( 0216 ) 574 15 15

Ataşehir Sosa

Sosa

Sağlıklı yemek adına bünyesinde hemen herşeyi bulunduran Sosa, diyet ürünler ile de sizlerin kalbinizi feth etmeyi başarıyor. Lezzet konusunda bir şüpheniz olmaması gereken Sosa’da porsiyonlarda gayet doyurucu.

Sosa İletişim:

Adres: Hillside Trio, Barbaros Mahallesi, Halk Caddesi, No: 85/1 Ataşehir / İstanbul
Tel: ( 0216 ) 591 24 14

Ataşehir Panayır

Panayır

Önceliği kahvaltı olanların en çok tercih ettiği mekanlar arasından bulunan Panayır‘ın şarküteri bölümü de mevcut. Kahvaltısının lezzetine baktığınız zaman belli ürünleri almak isterseniz Panayır Şarküteri bölümünden ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Panayır İletişim:

Adres: Kentçarşı AVM, Giriş Katı, Barbaros Mahallesi, Ardıç Sokak, Ataşehir / İstanbul
Tel: ( 0216 ) 688 49 49

Ataşehir Gourmet Garage

Gourmet Garage

Ataşehir’in en yoğun noktasında bulunan kalite konusunda sizleri kesinlikle mutlu edecek bir mekan. Daha çok kahvaltı üzerine olsa da geniş menü seçeneği ile öğle arası yemekleri tercihi haline de gelebilir. Kalitesinin yüksek olduğu kadar fiyatlarının da biraz yüksek olduğunu belirtmekte fayda var.

Gourmet Garage İletişim:

Adres : Barbaros Mahallesi, Ataşehir Bulvarı, Uphill Court, B4 Blok Ataşehir / İstanbul
Tel : ( 0216 ) 324 70 70

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir