Zühre Pardesü’den 10 Farklı Kış Stili

Zühre Pardesü’den 10 Farklı Kış Stili

Zühre Pardesü Modelleri 2016

Kışı Isıtacak Sıcacık Tasarımlar

Zühre Pardesü, kadın dış giyimine farklı bir bakış getirerek özgün ve modern çizgilerle stil sahibi kadınların vazgeçilmezi haline geldi.

Tesettürlü kadınlara hitap eden ve her ölçüye her zevke göre tasarım üreten marka sıcacık parçalarıyla kışı ısıtacak.

Zühre Pardesü Modelleri 2016

Sade Duruşuyla Şık Detaylar

Dış giyim ürünlerinde hâkim olan siyah ve kahve tonlarına yeni sezonda yeşilin koyu tonları da ekleniyor. Zühre Giyim ‘in birçok tasarımında kullandığı bu renkler farklı tonlarda karşımıza çıkıyor. Kemer detayının yanında kol ve yaka kısımlarında kullanılın ışıltılar ve floral desen kabartma baskılar, sade duruşa hareket katarak elegan görünüme bürünüyor.

Zühre Pardesü Modelleri 2016

Kürk Yakanın Güçlü Etkisi

Zühre Pardesü 2015 – 2016 Sonbahar /Kış sezonunda, birbirinden farklı birçok detayı bir arada kullanmak ön plana çıkıyor.

Zühre Pardesü de yeni sezon koleksiyonunda bu trende uyan markalardan. Kemer detayı, floral desen işlemeleri, zımba ve deri parçalarıyla beraber kürk yakayı da kullanıyor. Dış giyime ayrı bir hava katan kürk yakalar, şıklığı ve modern görünümü yansıtıyor.

Zühre Pardesü Modelleri 2016

Pelerin Şıklığı

Gömlek ve tuniklerde sıkça karşılaştığımız pelerin yaka modelleri, dış giyim ürünlerinde de yerini alıyor. Bu tasarımların en güzel hallerini yansıtan Zühre Pardesü, kürk yakanın şıklığıyla da güçlü bir duruş sergiliyor.

Zühre Pardesü Modelleri 2016

Sıcak Kış Tonları

Turuncu, sarı, kahve renklerinin sıcak tonlarını pardösülerine yansıtmayı ihmal etmeyen marka, floral desenle ve farklı birçok desenle tasarımlarını sunuyor.

Zühre Pardesü Modelleri 2016

Günlük Yaşamı Kolaylaştıran Modeller

Kış aylarında en çok aradığımız, sıcak tutarken rahat ettirecek ve aynı zamanda günlük şıklığı da yansıtacak tasarımlar oluyor. İşte tam da buna uygun ürünler, Zühre’nin yeni sezon koleksiyonunda yer alıyor. Çizgili desenlerin yanı sıra farklı desenlerin kullanımı, deri detayı, fermuar rahatlığı ve kemer şıklığıyla karşımıza çıkıyor.

Zühre Pardesü Modelleri 2016

Hayvan Desenleri

Dış giyim ürünlerinde birçok farklı desen kullanan Zühre, leopar ve zebra desenini de ihmal etmiyor.

Zühre Pardesü Modelleri 2016

Deri Şıklığı

Kim demiş kışın şık olmak zor diye! Soğuk havadan korurken şıklığınızı da sergilemenizi sağlayan tasarımlar Zühre’nin koleksiyonunda yer alıyor. Elbise görünümü de veren bu tasarımları şık topuklu bir çizmeyle tamamlayarak harika bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Zühre Pardesü Modelleri 2016

Bileklere Kadar Uzanan Şıklık

Zühre Pardesü markasının dış giyim ürünleri her zevke hitap ettiği gibi her ölçüye de hitap ediyor. İster diz boyuna uzanan modelleri ister bileklere kadar inen tasarımları bulabilirsiniz.

Zühre Pardesü Modelleri 2016

Casual Stilin Anahtar Parçaları

Günlük stilinizi oluştururken tamamlayıcınız olacak birçok parçayı koleksiyonda bulabilirsiniz. Sade tasarımlar farklı detaylarla buluşarak klasik bir görünüm sergilediği gibi şıklıktan da ödün vermiyor.

Zühre Pardesü Modelleri 2016

Sezonun Vazgeçilmezi; Panço ve Pelerin

Zühre Pardesü’nün yeni sezon koleksiyonlarında oldukça konuşulan tasarımlarından biri de pelerin panço modelleri. Zühre’nin yeni sezon koleksiyonunda kendi zevkinize ait kışı ısıtacak ve aynı zamanda şıklığınızı koruyacak bir tasarıma mutlaka rastlayacaksınız.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir