Zühre Pardesü Kombini ile Şıklığı Yakalayın!

Zühre Pardesü Kombini ile Şıklığı Yakalayın!

Zühre Pardesü Tesettür Kombini
Tesettür giyim sektöründe eşarp ve pardesü konusunda adından sıkça konuşulan, ürünlerinin kalitesi konusunda taviz vermeyen Zühre Pardesü zengin bir koleksiyona sahiptir. 2013 İlkbahar – Yaz sezonunda Zühre, pardesü modellerinin yanı sıra kaplara da ağırlık verdiğini biliyoruz. Zühre bu anlamda birbirinden güzel stilize edilmiş koleksiyonlarıyla sektörün önde giden markaları arasında yer almaktadır.

Zühre‘den seçtiğimiz bu kap modeliyle, diğer aksesuarları da toplayarak, şık bir kıyafet oluşturmak için, güzel giyinmeyi zevk haline getiren hanımefendilere titizlikle bu kombini hazırladık. Bu puantiyeli lacivert kapın, üzerindeki beyaz atraksiyonlarıyla oluşturulan hareketlilik, kırmızı düğmeleri ve kırmızı kurdeleli kuşağıyla başlı başına bir tasarım harikası diyebiliriz.

Zühre en başta pardesü ve eşarbı esas alarak üretime başlamıştır. Zühre’nin tesettür firmaları içinde yer almasının ana sebebi de, özellikle, mütedeyyin ve muhafazakar hanımefendilerin, evin dışına çıktıklarında, tesettüre uygun ölçülü kıyafetleri estetik kalıplar içinde üreterek önemli bir hizmeti yerine getirmek isteyişindendir. Pardesülerinin yanı sıra, ipek eşarplarındaki seçenek de hatıra değer büyük bir yelpazeyi kapsamaktadır.

Bundan dolayı, bu zarif kapa uygun olarak, birbirinden güzel eşarpların içinden en az kap kadar önemli bir başörtüsü seçiyoruz. Zühre‘den bir ipek eşarp, beyaz pantolon, kırmızı ayakkabı, çanta ve gözlük ilave edildiğinde mavi, beyaz ve kırmızı üçlüsünün kaynaşarak estetik bir kıyafet bütünlüğü oluştuğunu görebiliriz. Sizler de kendiniz için Zühre’den seçeceğiniz kap ile alternatif kombinler yapabilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *