Zühre ile Soğuk Hava Dalgasına Meydan Okuyun

Zühre ile Soğuk Hava Dalgasına Meydan Okuyun

Zühre Pardesü 2016-2017 Tesettür Palto Modelleri

Termometrelerin ibresi aşağı doğru düşerken, kışlık kabanlar, paltolar ve pardesüler samimi, sıcak bir mevsimin müjdesini veriyor. Yün paltolar, deri detaylar ve hareket özgürlüğünün sınırlarını genişleten pelerinler karlı ve soğuk zirvelerin modern üniforması… Şaşırtıcı olan ise buz gibi havalarda dahi bu parçalarla iç ısıtan siluetler oluşturmak.

Peki ama nasıl diyenler için cevap niteliğindeki önerilerimize hemen göz atın.

Zühre Pardesü 2016-2017 Tesettür Palto Modelleri

Zühre’den İkonik Koleksiyon

İlk günden bu yana otantik ve zamansız tasarımların peşinde olan Zühre, 2016-17 Sonbahar Kış Koleksiyonu ile ikonik parçaları yeniden yorumluyor. 150’yi aşkın parçadan oluşan yeni koleksiyon, klasik ve modern çizgileriyle Zühre‘nün zamansız vurgusunu en zarif ve en güçlü haliyle kusursuz bir şekilde yansıtıyor.

Minik detaylardan, modern çizgilere, casual görünümlerden, sonbahar kışı ele geçiren renklere ve ekose detaylara kadar her stile hitap eden geniş bir koleksiyonla, soğuk havaya meydan okuyan Zühre yeni sezona güçlü bir başlangıç yapıyor!

Zühre Pardesü 2017 Tesettür Modelleri

Sonbahar Esintisi için Sıcacık Pelerinler

Sonbaharın dingin renklerinden ve dokunma hissi uyandıran yumuşacık kumaşlarından yola çıkarak tasarlanan pelerin detaylı palto modelleri Zühre’nin en sevilen parçalarından.

Zühre Pardesü 2016-2017 Palto Modelleri

Zamansızlığın altını çizmek ama aynı zamanda da yenilikçi bir görsel dil tercih eden markanın ikonik koleksiyonunun bu kült parçaları, her kadının gardırobunda mutlaka yer almalı.

Zühre Pardesü 2016-2017 Palto Modelleri

Modern Çizgiler

Zühre 2016/17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu‘nda yer alan midi ya da maksi boy palto modelleri son zamanların en zarif ve şehirli görünümlerini oluşturuyorlar.

Zühre Pardesü 2016-2017 Tesettür Palto Modelleri

Yer çekimine yenik düşen bu palto, mont ve kaban modelleri, açık ton tercihinde feminen, koyu tonlarda ise asil bir görüntüye imza atmanızı sağlıyor.

Zühre Pardesü 2016-2017 Tesettür Palto Modelleri

Sportif Montlarla Kışa Hodri Meydan!

Yumuşacık dolgusu ve sportif detaylarıyla pofuduk montlar özellikle soğuk kış mevsiminin vazgeçilmez ekürisi oluyor. Kürklü kapüşonları ise cool ve dinamik bir siluet oluşturmanın yanı sıra yağışlı günlerde kurtarıcı oluyor.

Erken bastıran soğuk hava dalgasına hodri meydan demek ve soğuk, yağışlı havalarda dahi stilinizden ödün vermemek için Zühre‘nün yeni koleksiyonuna mutlaka göz atın! Koleksiyonun tamamını görmek için www.zuhre.com.tr ‘yi ziyaret edebilirsiniz.

Zühre Pardesü 2016-2017 Tesettür Palto Modelleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir