Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Zühre ile Kış Modasını Kombinlerinize Yansıtın!

Zühre ile Kış Modasını Kombinlerinize Yansıtın!

Zühre Tesettür Kombinleri 2015 (7)

Soğuklar kapıda! Şık ve aynı zamanda sıcacık bir görünüme sahip olmak için ünlü pardesü markası Zühre‘nin stil sahibi parçalarına kombinlerinizde yer açın!

Günün her saati şıklığınızı koruyabilmek için tasarlanan Zühre 2014/2015 Sonbahar Kış Koleksiyonu‘nda içinizi ısıtacak kombinler hazırlamaya hazır mısınız? Brunch keyfinden arkadaşlarla kahve molasına ve akşam yemeği davetine kadar stil sahibi duruşunuzu tüm gün kıyafetlerinize yansıtabilirsiniz.

Zühre Tesettür Kombinleri 2015 (7)

Zühre ile Brunch Keyfi

Trend parçalarla casual şıklık yakalamak elinizde! Özellikle brunch için tercihiniz rahat ve cool parçalardan yana olsun.
Zühre Tesettür Kombinleri 2015 (3)

Zühre koleksiyonundan seçtiğimiz kap ile kahvaltı saatinde rahat ve stil sahibi çizginizden ödün vermeyeceğinize eminiz. Gri ve siyah tonlarında Zühre kapınızı canlı renklerde bir şal ile tamamlayabilirsiniz.

Zühre Tesettür Kombinleri 2015 (6)

Arkadaşlarla Kahve Keyfi

“Fümenin asaletinden vazgeçmem” diyorsanız gri tonlarını bir arada kullanarak görünümünüze farklılık katabilirsiniz.

Zühre Tesettür Kombinleri 2015 (4)

Zühre 2014/2015 sonbahar kış koleksiyonundan seçtiğimiz bu kap farklı yaka detayı ile bizden tam not aldı! Üstelik arkadaşlarınızla küçük kahve keyfi kaçamaklarınız için de oldukça uygun bir seçim olacaktır.

Zühre Tesettür Kombinleri 2015 (5)

Akşam Yemeğinde Maskülen Etki

Akşam yemeği davetlerinde güçlü bir imzaya ihtiyacınızın olacak. Bu imzayı belirgin şekilde atmanın yolu kusursuz tasarımları üzerinizde taşımaktan geçer.

Zühre Tesettür Kombinleri 2015 (2)

Zühre koleksiyonundan seçtiğimiz özel detaylarla saklı bu kap ile kusursuz bir akşam geçireceğinizden hiç kuşkumuz yok!

Zühre Pardesü’nin 2014/2015 Sonbahar Kış koleksiyonunu incelemek için www.zuhrepardesu.com.tr adresini ziyaret etmeniz yeterli!

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *