Zühre 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Zühre 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Zühre 2016 Pardesü Modelleri

Tesettür giyim markaları yeni koleksiyonlarında şıklıkta yarışıyor. Zühre 2015–2016 Sonbahar Kış Koleksiyonunu görücüye çıkarttı ve stil sahibi parçaları tesettürlü kadınlarla buluşturdu.

Ölçülü kadınlara hitap eden, pardösü, kap, panço ve kabanlarla kış mevsiminde şıklığı en üst düzeye çıkartacak gibi görünüyor. Birçok farklı tarza hitap eden koleksiyonda, sezonun da trenderine uygun tasarlanmış, farklı parçalar, denim kumaşlar, desenli tasarımlar, deri ve püskül gibi detaylar bir arada kullanılıyor.

Kadın dış giyimini, tecrübesi ve kalitesiyle güncel, özgün bir çizgiye taşıyan Zühre 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonuyla ilgili yazımızı sizler için hazırladık.

Zühre 2016 Pardesü Modelleri

Denim Tasarımlar Pardösüyle Buluşuyor

Özellikle pardösü denince akla ilk gelen markalardan olan Zühre, ölçülü giyinmeye özen gösteren tüm kadınların yaz – kış vazgeçilmezi oluyor.

Yeni sezon kreasyonunda birbirinden özel parçaları bir araya getiren marka, dünya markalarının modasını kendine özgü bir biçimde tasarlamış. Pardösülerindeki denim tasarımlar günlük hayatınızı kolaylaştırıp rahat olmanızı sağlayacakken sezon modasına uygun tarz bir görünüme de kavuşturacaktır.

Denim parçalarında kullandığı püskül ve etnik detaylarsa, dünya modasını kendine has biçimde uyarladığını ortaya koyuyor.

Zühre 2016 Pardesü Modelleri

Derinin Elegan Duruşu

Modern tasarımları yenilikçi çizgiyle buluşturan Zühre, kapitone parçaları, zımba, püskül, kapişon gibi detayları leopar desenler, etnik desenlerle bir araya getiriyor.

Koleksiyonun göze çarpan ve hemen hemen her parçasında kendini gösteren deri detay. Kürk yaka ve boyun kemerli modellerin oldukça kullanıldığı koleksiyon formlarıyla elegan bir duruş sergiliyor.

Zühre 2016 Pardesü Modelleri

Farklı Desen Farklı Tarz

Kaliteli kumaşlarının yanı sıra pardösü ve kaplarındaki detaylar göz alıyor. Kapitone, deri, kazayağı, leopar ve birçok farklı kullanım bir araya geliyor.

Özellikle deri ve kürkün bir arada kullanıldığını görüyoruz. İki gösterişli parçanın bir araya gelmesi baskın bir tarz oluşturuyor.

Zühre 2016 Pardesü Modelleri

Temel Renklerin Hakimiyeti

Zühre 2015/16 Sonbahar – Kış Koleksiyonunda, temel renklerin hâkimiyetini görüyoruz. Kahve, camel, vizon, haki, yeşil, lacivert, mavi, gri ve siyah gibi renkler yer alıyor.

Koleksiyonun öne çıkan parçaları arasında olan ve sezon trendleri arasında da boy gösteren pelerin. Camel rengi, kürk detayıyla kış mevsiminin vazgeçilmezi olup içinizi ısıtacak parçalardan biri.

Markanın kataloğunda yer alan fotoğrafta da kombinlenen pelerin, bir bütün olarak harika duruyor!

Zühre 2016 Pardesü Modelleri

Renk Geçişiyle Şıklığa Gidin

Kap ve pardösülerle kullanılan düğmeler, kuşaklar, deri parçalar, fermuarlar, zımba detaylar, kürkler ve kapüşonla uyum içerisinde yer alıyor. Tasarımlarında renk geçişlerine de yer veren Zühre, modern görünümü bozmuyor.

Zühre markasının bu özel koleksiyonun diğer modellerini sizler için derledik…

Hazırlayan: Büşra Karagöz

Zühre 2015/16 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir