Zühre 2014 İlkbahar Yaz Eşarp Modelleri

Zühre 2014 İlkbahar Yaz Eşarp Modelleri

Zühre Yazlık İpek Eşarp Desenleri

Yeni sezon, yeni desenlerle biz hanımların eşarplarının da yenilenmesi demek. Zühre dış giyimde aranılan markalardan olduğu kadar, ilkbahar yaz ipek eşarp koleksiyonu ile de tüm hanımların ilgisini çekiyor. 2014 İlkbahar Yaz sezonunun tüm eşarp modellerinde, yazın o enerjik renklerini gördük. Zühre yeni sezon eşarp modellerinde de yaz renklerinin hakimiyetini görmekteyiz.

Tesettürlü hanımlar için dış giyimin en önemli tamamlayıcısı tabiki eşarplar. Zühre dış giyimde pardesü ve kap modelleri kadar eşarp koleksiyonu ile de kendi çizgisinde öne çıkan markalardan. Her sezon Zühre koleksiyonları, eşarp modelleri ile tam bir uyum içerisinde. Bu yaz öne çıkan trendlerin başında ise floral desenler gelmekte.

Zühre Yazlık İpek Eşarp Desenleri

Baharın habercisi olan çiçek desenleri, kıyafetlerde özellikle tercih edilirken, eşarp modellerinde de aranılan desenlerin başında gelmektedir. Özellikle kır çiçeklerinin oluşturduğu ufak ufak çiçek desenleri, bu yaz bizim favorilerimizden. Bununla birlikte modern çizgilerin oluşturduğu asimetrik desenlerin de fazlalığını, Zühre yeni sezon eşarp koleksiyonunda görmekteyiz.

Zühre Yazlık İpek Eşarp Desenleri

Eşarplarınızı örterken dikkat etmeniz gereken en önemli konu kıyafetinizle olan uyumudur. Tek renk bir kombin yaptığınızda desenli ve rengarenk ipek eşarplar şıklığınızı bir adım öne taşıyacaktır. Bununla birlikte desenli kıyafetlerinizde asla rengarenk ipek eşarpları örtmemelisiniz. Böyle bir kombinde tek renk şal ya da ipek eşarp tercihiniz olmalıdır.

Sizlerin de Zühre yeni sezon ipek eşarp koleksiyonunda muhakkak beğeneceğiniz bir renk ve desen olacaktır. Gelin hep birlikte Zühre eşarp koleksiyonunu inceleyelim.

Yorumlar

“Zühre 2014 İlkbahar Yaz Eşarp Modelleri” için 2 cevap

  1. Zeynep dedi ki:

    6. Sıradaki eşarbın fiyatını öğrenebilirmiyim

  2. admin dedi ki:

    Bunlar eski sezondur ne yazık ki şuanda satışı mevcut değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir