Zühre 2014-2015 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri

Zühre 2014-2015 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri

Zühre 2015 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri

Tesettürlü kadınlar için en önemli kıyafetlerin başında, dış giyimler gelir. Pardesüler, kaplar ya da feraceler seçenekler arasında yer alan parçalardan. Soğuk havalarla birlikte bunlara manto ve kaban modelleri de eklenir. Henüz soğukların daha etkili olmadığı şu günlerde, tercih edebileceğiniz Zühre 2014-2015 Sonbahar Kış Pardesü Modellerini sizler için araştırdık.

Zühre 2015 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri

Dış giyim deyince ilk akla gelen markalar arasında yer alan Zühre, özellikle bu sezon koleksiyonu ile adından fazlasıyla söz ettirdi. Pardesü modellerindeki şıklık kadar, minimal detaylar da son yıllarda sadeleşme akımının yansımalarını göstermekte. Her kadının muhakkak dolabında bulunması gereken siyah klasik pardesüler, Zühre yeni sezon koleksiyonunda birçok tasarımla karşımızda.

Zühre 2015 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri

Dış giyimde pardesü seçimlerinizde renkler kadar modeller de önemli. Klasik renkler olan siyah, lacivert ya da kahveleri seçebileceğiniz gibi, bunlara alternatif bordo, yeşil ve maviler de pardesü seçimlerinizde aklınızda bulunmalı. Ayrıca desenli pardesü modelleri, son yıllarda daha çok tercih edilen tasarımlardan. Klasik pardesülerinize ilaveten kareli ya da ekose modellerinde bir pardesü modelini de bu sezon giyebilirsiniz.

Zühre 2015 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri

Zühre 2014-2015 Sonbahar Kış Pardesü Modellerinde deri detaylar, asimetrik kesimler, denim kumaşlar, üniformatik tasarımlar öncelikle dikkat çekenler arasında. Bununla birlikte iki renkli pardesü modelleri, modern ve şık bir görüntü ile Zühre koleksiyonunda beğenilen tasarımlar arasında. İtiraf edelim biz bu sezon Zühre pardesü modellerini çok beğendik.

Zühre’nin yeni koleksiyonundan en sevdiğimiz modelleri sizin için derledik. Daha fazla model için www.zuhrepardesu.com.tr’yi ziyaret edebilir veya Facebook.com/ZuhrePardesu ve Instagram.com/zuhrepardesu üzerinden Zühre’yi takip edebilirsiniz.

Aşağıdaki galeriden sizin için seçtiğimiz en şık pardesüleri inceleyebilirsiniz.

Yorumlar

“Zühre 2014-2015 Sonbahar Kış Pardesü Modelleri” için bir cevap

  1. Ferhat dedi ki:

    2015-2016 sonbahar kış pardesülerinizin fiyatlarını bulamıyorum lütfen yardımcı olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir