Zimmermann 2021 Koleksiyonundan Mutluluk Saçan Etek ve Elbiseler

Zimmermann 2021 Koleksiyonundan Mutluluk Saçan Etek ve Elbiseler

Zimmermann 2021 Koleksiyonu

Optimist yaklaşıma sahip olan modaevinin tasarımları da bu tavrı öne çıkarır bir duruşa sahip.

“Lovestruck Feeling” adını taşıyan 2021 Resort koleksiyonunun çıkış noktasını ifade ederken “Başından beri siluetler, desenler ve renklerle; aşkın, ailenin, güzel hoş zamanların ve tatil havasın hakim olduğu bir ruh halini yansıtmaya çalışıyorum.” diyor Nicky Zimmermann.

2021 Uzun Elbise Modelleri

Eğlenceli koleksiyonları, etkisi altına alan renk seçimleri ile şimdiye kadar her seferinde ayrı bir dünyanın kapılarını arayan markanın bizi şaşırtmadığı tek hiçbir sezon görmedik. Markanın cesur renk paleti, gösterişli detayları, fırfırlı tasarımları stil dozu yüksek bir çizgi sunuyor.

2021 Tesettür Elbise Modelleri

“Lovestruck Feeling” isimli Zimmermann Resort 2021 Koleksiyonu, ilhamını vintage çiçek ve göz dolduran paisley (şal deseni ya da bir tür geleneksel İran Dikiş Sanatı) desenlerden, el boyaması İspanyol seramiklerinden alıyor.

2021 Fırfırlı Elbise Modelleri

Romantik tasarımların öne çıktığı koleksiyon; fırfırlı ve volanlı kesimler, çeşitli motifler, puantiye baskılar ve dantel kumaşlardan oluşan tasarımların hakimiyeti altında.

2021 Uzun Etek Elbise Modelleri

Zimmermann tasarımlarına yansıyan sıra dışı vizyonuyla moda severlerin hedef markası haline geliyor. Ancak yeni sezona dair söylenecek tek bir cümle varsa Zimmermann Resort 2021 Koleksiyonu neşe, sevinç ve mutluluğu yansıtan optimist bir etki oluşturuyor.

Moda Yazarı: Esra Gönenç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir