Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Zayıflamaya Yardımcı Aplikasyon

Zayıflamaya Yardımcı Aplikasyon

Zayıflamaya Yardımcı Meal Snap Aplikasyonu

Diyet yapmak gerçekten kararlılık isteyen bir iş. Diyet yapılan zamanlarda, evlere yapılan mutfak alışverişi de, yemek saatleri de buna göre düzenlenir. Diyet yapmanın belki de en zor kısmı evden çıktıktan sonra başlar.

Sağlıklı ve diyete uygun bir sabah kahvaltısı, üzerine öğlen yenilen birkaç kuru yemiş ve meyveden sonra akşam yemeği dört gözle beklenir. Peki, ya akşam yemeğinde dışarı davetliyseniz.

İşin zor kısmı burada başlar şehrin en iyi restaurantlarından birinde, burnunuza enfes yemek kokuları gelirken siz nasıl tavuklu salatayı tercih edebilirsiniz ki? Sevdiğiniz ürünlerden az az alsanız da kalorinizi hesaplayamadığınız için diyet o akşam yemeğinde biter.

Fakat artık Meal Snap Aplikasyonu ile akşam yemekleriniz veya açık büfe kahvaltılarınız daha lezzetli. Meal Snap yemeklerde ki kalori, protein, yağ, karbonhidrat ve vitamin oranını ölçerek bir liste halinde size sunuyor.

Zayıflamaya Yardımcı Meal Snap Aplikasyonu

Uygulama çok basit, tabağınıza veya tepsinize aldığınız yiyeceklerin resmini çekiyorsunuz. Meal Snap Aplikasyonu aracılığıyla veri tabanına kayıt olan bu resim dakikalar içerisinde size tabağınızda ki lezzetlerin kalori, yağ, karbonhidtar ve vitamin değerini gösteriyor.

500 binin üzerinde yiyecek kapasitesine sahip aplikasyon diyet zamanı akşam yemeklerinizin veya neşeli pazar kahvaltılarınızın ızdırap olmasını engelleyebilir. Uygulama ile ilgili bir de ufak uyarıda bulunalım:

Kalori saymak diyet zamanı mantıklı olan fakat takıntı haline getirmemeniz gereken bir durumdur.

Zayıflamaya Yardımcı Meal Snap Aplikasyonu

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *