Zayıflamaya Kararlı Hanımlar İçin Mobil Diyet Uygulamaları

Zayıflamaya Kararlı Hanımlar İçin Mobil Diyet Uygulamaları

Mobil Diyet Uygulamaları

Pazartesi diyet yalanları, fast food görünce bozulan diyet programları, taksidi ödendiği halde gidilmeyen spor salonları, vücudunuza zulmeden hızlı zayıflama programları artık geride kalsın. Gün içinde bir an olsun yanınızdan ayırmadığınız akıllı telefonlarınıza indireceğiniz diyet uygulamaları sayesinde, kendinizi kontrol altında tutabilmek için sağlıklı yaşamın kapısını aralamaya hazırsınız.

Akıllı cihazınız, dijital bir diyetisyen gibi kilo vermenize yardımcı olabilir. Gün içinde yeterli miktarda su içmek, diyet menülerinizden ödün vermemek ve yürüyüş programlarınızı aksatmamak için mobil uygulamalardan destek alabilirsiniz. Diyetisyeninize görünüp, gerekli sağlık kontrollerini yaptırdıktan sonra diyete hazırsanız sizin için hazırladığımız mobil uygulama listesine göz atabilirsiniz. Hayat hafiflikle ve sağlıkla güzel.

Mobil Diyet Uygulamaları BMI Calculator

Ölçülerinizi öğrenmek için: BMI Calculator

Diyetisyenler bir diyet programı yazmadan önce ilk iş olarak vücut kitle endeksini hesaplar. Bu hesaplama; kilonuzun normale göre hangi aralıkta olduğunu gösterir.

BMI Calculator ile vücut kitle endeksinizi hesaplayarak, bilinçli bir başlangıç yapabilirsiniz. Diyet boyunca, değişen ölçülerinizi BMI Calculator’a girerek ilerlemenizi kayıt altına alabilirsiniz.

Mobil Diyet Uygulamaları FatSecret

Türkçe dil destekli diyet uygulaması: FatSecret

FatSecret kalori sayacı; kilo verme, kilo alma, kilo koruma gibi seçenekleri olan oldukça kişisel bir uygulama. Yaşınızı, boyunuzu, kilonuzu ve kilo seçeneğinizi işaretledikten sonra sizin için günlük kalori ihtiyacını hesaplıyor.

Tek yapmanız gereken şey; gün içinde yiyip içtiğiniz şeyleri uygulamaya not etmek. Günlük kalori alımınızı uygulama üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

 Uygulamaları Diet Assitant

Dijital diyetisyeniniz hazır: Diet Assistant

Dünyada 2 milyondan fazla kişi tarafından indirilen Diet Assistant; en sıkı diyet programlarında bile sizi bir an olsun yalnız bırakmaz. Uygulama sayesinde diyet menüleriniz için alışveriş listesi oluşturabilirsiniz. Ayrıca bu akıllı diyet asistanı, kilo verme sürecinizi grafikler şeklinde size sunar.

Mobil Diyet Uygulamaları Water Your Body

Günlük su ihtiyacınız için: Water Your Body

Diyet menülerinin vazgeçilmesi su, hem kilo vermenizi kolaylaştırır hem de vücudunuzu temizler. En akıllı diyet uygulamalarından olan Water Your Body; kilonuza, hareketliliğinize ve hava durumuna göre gün içinde içmeniz gereken su miktarını belirleyip, bu miktarı içmeniz için sizi uyarıyor.

Diyetteyim ve Diyetkolik gibi Türkçe mobil diyet uygulamalarında da; günlük diyet menüleri, diyet yemek tarifleri, egzersiz planları, vücut kitle endeksi hesaplama, diyetisyen makalelerini bulabilirsiniz.

Hazırlayan: Hümeyra Yabar

Yorumlar

“Zayıflamaya Kararlı Hanımlar İçin Mobil Diyet Uygulamaları” için bir cevap

  1. nermin yalcin dedi ki:

    Bende zayiflamak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir